END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz

Dámske bežecké rukavice

Počas zimných behov si radšej dávajte pozor na doplnky. Jedným z najdôležitejších sú bežecké rukavice. Na Top4Running nájdete kvalitné športové rukavice od vašich obľúbených značiek. Majte ruky v teple!

Bežecké rukavice – Prečo sú také dôležité?

Určite nechcete mať pri behu studené alebo zmrznuté ruky. Potom sa už nedá zahriať a po celom tele vám bude zima. V zime si preto so sebou vezmite bežecké rukavice. Sú nevyhnutnosťou pri teplotách pod nulou, najmä pri dlhých behoch.

Ako si vybrať bežecké rukavice?

Dámske zimné bežecké rukavice sú väčšinou vyrobené zo syntetických materiálov. Každý má iné vlastnosti a používa sa na trochu iné pohybové aktivity. Na Top4Running nájdete rukavice vyrobené z nasledujúcich materiálov:

  • Polyester: Skvelý materiál, ktorý odvádza pot, je priedušný a udrží vaše ruky v suchu a teple.
  • Flís: Pravdepodobne ste poznáte ten skvelý pocit zababušiť sa v zime do fleecovej deky. Teplé a útulné pohodlie. Rovnaké sú aj fleecové rukavice – ruky v nich budú v teple. Schopnosť odvádzať pot je však horšia. Sú to veľmi teplé dámske rukavice, takže sú vhodnejšie na kratšie behy alebo menej intenzívne dlhšie aktivity, ako sú prechádzky.
  • Softshell: Dámske softshellové rukavice poskytujú odolnosť voči vode a ochranu pred vetrom. Sú preto ideálne do veterného a daždivého počasia.

Bežecké rukavice – Kamarát na prekážkové preteky

Ak ste nadšencom prekážkových pretekov, pridajte si do svojich trailových tenisiek aj jeden pár bežeckých rukavíc. Je to jeden z mála povolených doplnkov k prekážkam, ktoré vám uľahčia ich zdolávanie. Môžete ich použiť na opice alebo šplhanie po lane, kde vám pomôžu zlepšiť úchop. Zabraňuje mozoľom alebo odreninám pri ťahaní ťažkých bremien. V neposlednom rade vám poskytnú pohodlie na vysokých stenách.

Dámske bežecké rukavice - Pohodlie za dobrú cenu

Bežecké rukavice sa postarajú o vaše pohodlie pri behu, najmä v zime. Sú malým kúskom oblečenia, ktorý si počas behu ľahko vyzlečiete a vložíte do bežeckého batohu. Nahliadnite do ponuky Top4Running a získajte kvalitné bežecké rukavice za rozumné ceny už dnes!

Zobraziť viac Zavrieť
Filtr
Značka
Nike (2)
Under Armour (1)
Filter nenájdený
Veľkosť
XS (2)
S (1)
M (3)
L (2)
XL (1)
Filter nenájdený
Biela
(1)
Čierna
(1)
Fialová
(1)
Filter nenájdený
Beh (3)
Voľný čas (2)
Filter nenájdený
Nepremokavé (1)
Priedušné (2)
Reflexné (1)
Filter nenájdený
Zima (2)
Filter nenájdený
W SPHERE 4.0 RG
nike
Exkluzívne
Under Armour UA Storm Run Liner
underarmour
Exkluzívne
W FLEECE RG
nike
Exkluzívne