Bežecké topánky INOV-8 ROADCLAW 275 V2 (S)

Dámske
Farba: šedá
000635-GYCO-S-01
€139,90 s DPH

Vypredané

Ľutujeme, tovar je momentálne vypredaný. Pozri si novšie modely, ktore sú aktuálne na sklade.

Nakup ešte za 0 a zlacní si dopravu. Nakúp ešte za €100 a získaj dopravu zadarmo
€0
€100
Popis

Inov-8 ROADCLAW 275 V2

Staré, rozbité, opustené asfaltky, ktoré sa postupom času premenili v cyklotrasy, to je presne priestor pre túto cestnú topánku. Na cestičku pomerne agresívna vzorka podošvy ponúkne parádny grip na rôznom typu a stavu ciest. Podošva je zónovaná  a je vyrobená z troch rôzne tvrdých zmesí (tridsiatich), v pätovej časti efektívnejšie rozkladá došlapové energiu u Patara (terradapter), v prednej časti umožňuje efektívne vedenie odrazu (metaflex).
Medzipodrážka PowerFlow + je zložená z 2 dielov, spodná časť je ľahko tvrdší, má výbornú tvarovú pamäť a sprostredkuje veľmi slušnú dynamiku. Horná časť medzipodošvy je ľahko mäkšie, má ponúknu komfort pre nabiehaní dlhého objemu. Predná časť medzipodošvy je naopak ľahko tvrdšie, aby bol zaistený účinný a afektívne odraz. Medzi týmito vrstvami je ešte vložená polymérová výstuha DFB, ktorá kopíruje tvar plantárnej fascie a ovplyvňuje torznú stabilitu tejto topánky. Parametre medzipodrážky sú 20/12 (päta špička).
Bezšvový a priedušný zvršok je napnutý na širokom kopyte Strandard, v špičke je ľahko vystužený TPU okop s pretiahnutou špičkou podošvy. Kombináciou rôzneho strihu zvršku a použitím rôzne pevných, odolných a pružných materiálov sa môžu jednotlivé modely líšiť vo výslednom fitu, aj keď sú vyrobené na rovnakom kopyte. A práve preto novo upresňujeme šírku všetkých modelov tiež číselným parametrom 1-5 (1 = najužší, 5 = najširšia). Tento model zaraďujeme do skupiny S5, je to teda jedna z najširších topánok v kolekcii. Externý pätnej výstuha EHC potom lepšie fixuje pätu v topánke.

Využitie: 30% trail, 70% cesty - Ideálna topánka pre nabiehaní objemu na ceste. Ak máš rád INOV-8 a oceňuješ jeho funkčnosť v trailu, všetky tieto vlastnosti teraz nájdeš v tejto cestnej objemovke.

Hmotnosť: 275 g (UK8)

Rozdiel päta / špička: 8 mm

Číslo produktu
000635-GYCO-S-01
Pohlavie
Dámske
Farba
Šedá
Záruka
2 roky

Zatiaľ tento tovar nikto nehodnotil

Na tento produkt nebol zatiaľ žiadny dotaz.

Podobný tovar