Číslo produktu
000634-GYRD-S-01
Pohlavie
Pánske
Farba
Šedá
Záruka
2 roky
Popis produktu

Inov-8 ROADCLAW 275 V2

Staré, rozbité, opustené asfaltky, ktoré sa postupom času premenili v cyklotrasy, to je presne priestor pre túto cestnú topánku. Na cestičku pomerne agresívne vzorka podošvy ponúkne parádny grip na rôznom typu a stavu ciest. Podošva je zónovaná a je vyrobená z troch rôzne tvrdých zmesí (tridsiatich), v pätovej časti efektívnejšie rozkladá došlapové energiu u Patara (terradapter), v prednej časti umožňuje efektívne vedenie odrazu (metaflex).
Medzipodrážka PowerFlow + je zložená z 2 dielov, spodná časť je ľahko tvrdšia, má výbornú tvarovú pamäť a sprostredkuje veľmi slušnú dynamiku. Horná časť medzipodošvy je ľahko mäkšie, má ponúknu komfort pre nabiehaní dlhého objemu. Predná časť medzipodošvy je naopak ľahko tvrdšie, aby bol zaistený účinný a afektívne odraz. Medzi týmito vrstvami je ešte vložená polymérová výstuha DFB, ktorá kopíruje tvar plantárnej fascie a ovplyvňuje torznú stabilitu tejto topánky. Parametre medzipodrážky sú 20/12 (päta špička).
Bezšvový a priedušný zvršok je napnutý na širokom kopyte Strandard, v špičke je ľahko vystužený TPU okop s pretiahnutou špičkou podošvy. Kombináciou rôzneho strihu zvršku a použitím rôzne pevných, odolných a pružných materiálov sa môžu jednotlivé modely líšiť vo výslednom fitu, aj keď sú vyrobené na rovnakom kopyte. A práve preto novo upresňujeme šírku všetkých modelov tiež číselným parametrom 1-5 (1 = najužší, 5 = najširšia). Tento model zaraďujeme do skupiny S5, je to teda jedna z najširších topánok v kolekcii. Externý pätnej výstuha EHC potom lepšie fixuje pätu v topánke.

Využitie: 30% trail, 70% cesty - Ideálna topánka pre nabiehaní objemu na ceste. Ak máš rád INOV-8 a oceňuješ jeho funkčnosť v trailu, všetky tieto vlastnosti teraz nájdeš v tejto cestnej objemovke.

Hmotnosť: 275 g (UK8)

Rozdiel päta / špička: 8 mm

Hodnotenie
Celkové hodnotenie
5 z 5 hviezdičiek
(2)

  • Marek Kropáč 8. 6. 2018
  • Ondřej Janec 9. 5. 2018

Tvoje hodnotenie pomôže nám aj ostatným pri nákupe tohto produktu.

Otázky

Na tento produkt nebol zatiaľ žiadny dotaz.

Na Tvoj dotaz odpovieme najneskôr nasledujúci pracovný deň.

Produkt si práve pozerá 14 ľudí.
-21% Doprava zadarmo

Bežecké topánky INOV-8 ROADCLAW 275 V2 (S)

Pánske
Farba: Šedá
000634-GYRD-S-01
Poponáhľaj sa, zostáva už len 1 ks!
ONLINE - Predpokladaný dátum doručenia: 13. 8. 2020
-21% €129,90
€102,92 s DPH Ušetríš €26,98
Tovar môžeš do 30 dní vrátiť
Doprava zadarmo
Nakup ešte za 0 a zlacní si dopravu. Nakúp ešte za €100 a získaj dopravu zadarmo
€0
€100

Podobný tovar