Zľavy do -50% na vybrané produkty Nakupuj
36. ASICS Rakúsky beh žien - Zaregistruj sa teraz!

36. ASICS Rakúsky beh žien - Zaregistruj sa teraz!

28. 3. 2024 3 min. čítania

Pripraviť sa, pozor, vybiehame! Zaregistruj sa na najväčšie ženské bežecké preteky - ASICS Rakúsky ženský beh - už teraz!

Pripraviť sa, pozor, dobrodružstvo!

 ASICS Rakúsky beh žien 2024 sa bude konať 26. mája 2024 v krásnej Viedni a pozíva všetky bežkyne každého veku a výkonnosti, aby sa zúčastnili tohto jedinečného bežeckého podujatia tiež! 

ASICS Rakúsky beh žien je omnoho viac, ako iba beh - je to možnosť ísť príkladom odhodlania, sebavedomia a súdržnosti. Spolu s 25,000 štartujúcimi z takmer 100 rôznych krajín sa môžeš postaviť na štart 5km, 10km alebo Nordic Walkin preteku, na najväčšom ženskom bežeckom podujatí v Európe. ASICS Rakúsky beh žien prináša silu, motiváciu a zábavu! 

Zaregistruj sa teraz!

AAWR 2

Už 36 rokov prináša toto podujatie pre ženy viac, ako iba možnosť ísť si zabehať. Cieľom Ženského behu je inšpirovať ženy a dievčatá. Ide o akceptovanie a zviditeľnenie žien vo všetkých oblastiach života. Ženy môžu zmeniť veci - spoločne.

"Mojím cieľom bolo nadchnúť ženy a dievčatá pre beh. 35 rokov neskôr sa snažím dosiahnúť to isté," hovorí Ilse Dippmann, zakladateľka a organizátorka podujatia.

Všetky bežkyne sa môžu 26. mája 2024 zúčastniť behu na 5 alebo 10km. Ak behanie nie je tvoja šialka kávy, môžeš štartovať v 5km  Nordic walking disciplíne.

 

 

5km

Či už chceš zdolať svpjich prvých 5km alebo prekonať svoj osobný rekord - trasa pretekov na 5km ti to umožní. Vedie cez Viedenský Práter a rovinaté chodníčky parku obkolesené zeleňou. Budú ťa povzbudzovať hudobné skupiny, fanúšikovia a bubnisti - čo zabezpečí fenomenálnu atmosféru. 

10 km

5 km je pre teba príliš málo? Zvoľ si dvojitú vzdialenosť! Podstúp výzvu a nechaj skvelú atmosféru podujatia inšpirovať tvoj beh na 10km! 

5 km Nordic Walking

Nechceš bežať ale stáe sa chceš zúčastniť podujatia? Potom bude pre teba to pravé disciplína 5 km Nordic Walking!

AAWR

Aj tento rok je Top4Running partnerom ASICS Rakúskeho ženského behu.  Počas víkendu 25.-26. mája budeš mať možnosť získať všetky krásne kúsky kolekcie ASICS Nagino a omnoho viac v Top4Running stánku na Festwiese.

Tešíme sa na teba! 

 

Na čo čakáš? Vezmi svoje kamošky a zaregistrujte sa do 8. 5. 2024 na 36. ročník ASICS Rakúskeho behu žien! 

Zaregistruj sa teraz!


NOVINKY PRETEKY A PODUJATIA