END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov Kúp teraz
Asics Sunrise Red

Asics Sunrise Red

13. 1. 2021 3 min. čítania

Hýb sa. Pozdvihni svoju myseľ.

Takmer žiadna kampaň v bežeckom svete nefunguje bez myšlienky „bež rýchlejšie“ alebo „bež ďalej“. Väčšinou sa jedná o tenisku, ktorá vás pomocou novej technológie zrýchli alebo vám umožní bežať dlhšie vzdialenosti. Nová kolekcia Sunrise Red od spoločnosti Asics upozorňuje bežcov na niečo iné, vlastne niečo oveľa dôležitejšie.

Viac pohybu pre mentálnu stabilitu

Od 15. januára spoločnosť Asics predstaví úplne novú kolekciu tenisiek v štýle Sunrise Red. K dispozícii bude model Novablast, Gel-Nimbus 23, Gel-Kayano 27 a Gel-Cumulus 22 v oranžovom odtieni inšpirovanom východom slnka.
Spojenie nepochádza len tak z hocikadiaľ : východ slnka ako symbol nádeje zaisťuje pozitívne myslenie a motiváciu hýbať sa aj v pochmúrnych časoch. To je bod, kde Asics prekonáva priepasť medzi cvičením a duševnou zdatnosťou - a to je jadro tejto kampane.

Už starí Rímania poznali súvislosť medzi aktívnym pohybom a duševným zdravím. Na základe „mens sana in corpore sano“ (v zdravom tele zdravý duch) chce spoločnosť Asics tiež zdôrazniť pozitívny vplyv fyzickej aktivity na myseľ pomocou kolekcie Sunrise Red a motivovať ľudí k cvičeniu so všetkými jeho výhodami.

A povedzme si na rovinu, každý bežec pozná pocit, keď má pri každom ďalšom kroku myseľ čistejšiu o niečo viac. 

Kúp teraz

sunrise red

Sprav niečo správne s hashtagom #SunriseMind

Behaním pri východe slnka môžete nielen urobiť niečo dobré pre seba, ale aj podporiť dobrú vec v tomto procese. Za každú bežeckú selfie zverejnenú na sociálnych sieťach s hashtagom #SunriseMind pôjde dotácia od spoločnosti Asics priamo charitatívnej organizácii „Mind“ pre duševné zdravie v športe.

A teraz si na rade: nastav si budík na zajtra ráno, obuj si bežecké tenisky (najlepšie vo farbe Sunrise Red) a utekaj smerom k východu slnka.
Tvoje telo sa ti poďakuje - fyzicky aj psychicky.

Sleduj #SunriseMind kampaň