MID SEASON SALE - Ušetri až 60 % na vybraných produktoch Nakupuj
ASICS Superblast - Recenzia ambassadora Leona

ASICS Superblast - Recenzia ambassadora Leona

8. 12. 2022 2 min. čítania

Posuň beh na ďalšiu úroveň s novinkou ASICS Superblast. Náš ambassador Leon hovorí o najnovších bežeckých teniskách ASICS a taktiež o rozdiele medzi ASICS Novablast.

ASICS Superblast: Prvé dojmy!

Keď som si prvýkrát túto tenisku obul, hneď som si všimol tri veci.
1) ASICS Superblast je extrémne ľahká.
2) ASICS Superblast má veľmi dobrý strih - na nohe sedí veľmi pohodlne a nie je ani príliš široká, ani príliš úzka.
3) Materiály ASICS Superblast sú vysokokvalitné a ešte umocňujú pocit pohodlia.

ASICS Superblast: Aký je rozdiel?

ASICS Superblast poskytuje výrazný trampolínový efekt pri každom kroku. A to oveľa silnejšie ako pri modeli  ASICS Novablast. Novinka Superblast nie je príliš skákavá, ale poskytuje skvelé tlmenie nárazov a hladký plynulý chod, ktorý dobre prechádza v pohyb vpred. Navyše teniska zaisťuje sviežejší pocit aj pri dlhších behoch, takže sa aj po niekoľkých kilometroch budeš cítiť plný/-á energie. Vďaka tomu je každý tréning ešte viac zábavnejší!

ASICS Superblast: Recenzia po 2 týždňoch

Superblast od ASICS je veľmi dobrá tréningová teniska, ktorá je mimoriadne dobre vyrobená pre dlhé vytrvalostné behy a zároveň aj pre rýchle a dlhšie tempo behy. Aj pre tzv. recovery behy je Superblast skvelým spoločníkom pre úsporu energie. Vďaka pohodlnému odpruženiu máš vždy pocit podpory a riziko zranenia je nižšie aj pri vysokých objemoch nabehaných kilometrov.

Pre bežeckých začiatočníkov je ASICS Superblast tiež skvelou závodnou teniskou a pomôže ti dosiahnuť nové najlepšie časy.

Získaj najnovšiu bežeckú obuv ASICS - ASICS Superblast - na Top4running.sk ešte dnes!

Asics Superblast

 


PRODUKTOVÉ RADY