END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz

Cody Hudson a jeho abstraktné koncepty v najnovšej kolekcii Nike Running

Cody Hudson z Chicaga je najnovším účastníkom programu Nike Running A.I.R. pre zapojenie umelcov do tvorby produktov značky Nike. Cieľom programu je pokračovať v úspešnej spolupráci s kreatívnymi umelcami a využívať ich talent pri práci na celej rade aktuálnych produktov (oblečenia i obuvi) v hravom a energickom duchu.

Cody Hudson

Pri práci na tejto kolekcii sa Hudson zameriaval na to, aby pôsobila prirodzene umelecky a zároveň bola dokonale vybrúsená a zmysluplná. Jeho konceptuálny dizajn v podobe výrazných farieb, jednoduchej grafiky a čistého textu prináša moderným bežcom moderné vybavenie.

Tieto produkty sú vyjadrením Hudsonovho umeleckého cítenia, v ktorom kladie dôraz na organické tvary a farby. "Obraz na čiastočnom kruhu pre mňa predstavuje nepretržitý pohyb, ľahko nedokonalým spôsobom," hovorí. "Výrazné tvary s grafikou majú byť abstraktné a dostatočne otvorené na to, aby si ich každý človek mohol vyložiť po svojom."

Cody Hudson

Kolekcia Cody Hudson Artist Apparel Collection, ktorá je dostupná od 18. júla, zahŕňa bežecké oblečenie, ponožky i obuv.