Použi kód EXTRA10 pre dodatočnú zľavu 10 % skoro na všetko -- days --:--:-- Chcem zľavu
Currex 5D-Lab: Detailná bežecká analýza za 60 sekúnd

Currex 5D-Lab: Detailná bežecká analýza za 60 sekúnd

31. 1. 2022 Zobrazené 4 997x

Bol/-a si už na predajni Top4Running v Berlíne? Pretože toto si určite nemôžeš nechať ujsť: Obklopení najnovšou bežeckou obuvou v srdci našej novej predajne - Currex 5D Lab! Na lamelovom bežeckom páse získaš profesionálnu analýzu behu len za 60 sekúnd.

1

Bežecká analýza za 60 sekúnd

Len za 60 sekúnd na bežeckom páse získaš plne automatickú a podrobnú analýzu behu. Získaš všetky relevantné údaje o ekonomike behu a zaťažení kĺbov. Všetky výsledky analýzy sa digitálne zaznamenávajú.  Ako ekonomicky sa pohybuješ? Aká je dĺžka tvojho kroku a čo tvoje držanie tela? Ako sa správa tvoje chodidlo na zemi?

4

Priame vyhodnotenie a analýza

Podrobná analýza behu ti  pomôže nájsť ideálnu obuv pre tvoje chodidlo. A čo je najlepšie? Nemusíš čakať na výsledky, ale dostaneš ich v digitálnej forme priamo po skončení. Okrem toho získaš tréningové tipy na zlepšenie úrovne tvojho behu.

5

Čo je špeciálne na Top4Running predajni?

Vybranú bežeckú obuv si môžeš hneď vyskúšať, porovnať rôzne modely a zistiť, ako ovplyvňujú tvoju techniku behu. Vieme ti priamo v predajni ponúknuť aj vložky Currex. Dynamické vložky ti poskytnú väčšie pohodlie a zvýšia tvoj výkon.

3

Lamelový bežecký pás vs. bežné bežecké pásy

Možno si si to už všimol/všimla: Namiesto bežného bežeckého pásu používame na analýzu behu lamelový bežecký pás. Lamely zaručujú prirodzené reakcie so zemou, pretože vychádzajú zo štruktúry prirodzeného terénu. Bežecké tenisky si predsa kupujeme preto, aby sme s nimi behali vonku! S naším lamelovým bežeckým pásom analyzujeme realistický beh tak, aby bol čo najprirodzenejší. Tvoje pohyby, poloha kĺbov a tvoj osobný vzor chôdze nie sú skreslené, ako je to na bežných bežeckých pásoch.

2

Na čo teda čakáš? Zastav sa a vyskúšaj Currex 5D-Lab s naším vyškoleným personálom!

Kliknutím sem si môžeš prezrieť obchod