MID SEASON SALE - Ušetri až 60 % na vybraných produktoch Nakupuj
Go Faster. Together. Preteky

Go Faster. Together. Preteky

13. 9. 2021 4 min. čítania

Tento rok Top4Running odbehne viac kilometrov ako kedykoľvek predtým, pretože uvidíš náš tím na rôznych medzinárodných pretekoch a môžeš sa k nám pridať a bežať s nami. Čítaj ďalej a dozvieš sa, ako na to.

Polmaratón Barcelona – 17.10.2021

Polmaratón v Barcelone? My tam budeme - a čo ty?

Prihlás sa a zaži s nami opäť skutočné preteky. Dreams Mitja Marató Barcelona ti ponúka úžasnú príležitosť stanoviť si po tomto bláznivom roku novú výzvu, prekonať svoj ďalší osobný rekord alebo jednoducho zažiť svoju prvú bežeckú výzvu. Budeme tam so skupinou bežcov, ktorých cieľom je bežať rýchlejšie, spoločne, každý s vlastnou výzvou. Priletíme zo všetkých kútov Európy a spoznáš nás, pretože všetci budú mať na sebe tričko, ktoré nasleduje našu filozofiu: Go Faster. Together.

Toto je najlepší polmaratón v Španielsku a my chceme, aby si aj ty dosiahol/dosiahla akýkoľvek cieľ ktorý si stanovíš. 

Príjmi výzvu 17. októbra:
Čaká na teba Dreams Polmaratón Barcelona: 

Registrácia

Výber najlepšej obuvi na polmaratón

Maratón Barcelona – 7.11.2021

Miesto, kde budeme písať históriu. Budeme sprevádzať bežcov s Top4Running pacermi z celej Európy, aby sme dosiahli veľkú výzvu: Go Faster. Together.

Ako Kipchoge v Breaking 2 uvidíš, ako rôzni paceri pomáhajú jednému bežcovi splniť si sen, a Barcelona je na to, to najlepšie miesto. Najmedzinárodnejšie mesto na behanie, kde na tejto 42 km 195 m trati uvidíš celé mesto a objavíš všetky turistické miesta, kde bude tvoje nezabudnuteľné úsilie odmenené.

Aj ty sa môžete stať súčasťou nášho tímu na tomto maratóne. Ako? Deň predtým môžeš absolvovať raňajkový beh, aby si aktivoval/-a svoje telo, a celý maratón si môžeš zabehnúť ruka v ruke s nami. 
Budeme bežať v rôznych skupinách s rôznym tempom, ale to zistíš až niekoľko dní predtým... Aké bude tvoje tempo v Barcelone?

7. novembra si užiješ Barcelonský maratón!
Čaká na teba Zurich Maratón Barcelona.

Registrácia

Výber najlepšej obuvi na maratón

Maratón San Sebastián – 27.11.2021

Vieš, že ide o najstarší maratón v Španielsku, ktorý je stále nositeľom najrýchlejšieho ženského času?
Zistíme, či je to pravda. Hľadáme najrýchlejšieho maratónca/maratónkyňu, ktorého/ktorú môžeme mať v našom tíme, a San Sebastián je najlepším miestom na severe Španielska, kde môžeš posunúť svoju osobnú latku.
Predstav si solídnu skupinu bežcov, ktorí ťa budú tlačiť od štartu až do konca, aby si sa priblížil/-a k profesionálom. Určite budeš musieť veľa trénovať, ale... Prečo sa nepridáť k nám? 

Hľadáme ľudí, ktorí sa prihlásili na najrýchlejší maratón v Španielsku a ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu s kompletným vybavením od Top4Running, prístupom na Top4Running tendre, VIP štartom, VIP prístupom na rozcvičku a dostatočnou odvahou prekonať naozaj ťažko svoj PB v maratóne.

27. november, tvoj maratónsky rekord čaká!
Čaká na teba Zürich Maratón San Sebastián.

Registrácia

Výber najlepšej obuvi na maratón

FuelCell SuperComp Elite v4
newbalance2
ENDORPHIN PRO 4
saucony
Nové
ADISTAR CS W
adidas
Udržateľnosť
WAVE REBELLION FLASH
mizuno
Udržateľnosť
Cloudboom Echo 3
onrunning
Nové
Vaporfly 3 Premium
nike
METASPEED SKY+
asics
Udržateľnosť
ADIZERO ADIOS PRO 3 M
adidas
Nové
ADIZERO PRIME X 2 STRUNG
adidas
Nové
Vaporfly 3
nike
Nové
Predchádzajúce
Ďalšie