SUMMER SALE - tisícky produktov v zľave až do -60 % Nakupuj
pic

O nás

Top4Running je domovom pre všetkých bežcov. Nezáleží, či beháš v meste, na ovále alebo v teréne, vybavíme Ťa bežeckou obuvou, ktorá ti padne ako uliata a bude ti slúžiť presne podľa tvojich predstáv. K tomu sa u nás môžeš obliecť od hlavy až k päte do štýlového a predovšetkým funkčného bežeckého oblečenia v ktorom bude zdolávanie ďalších kilometrov ešte väčšia radosť. Chýbať nemôže ani ďalšie vybavenie ako sú batohy alebo stále obľúbenejšie športové hodinky. A pretože veríme, že na kvalite záleží, nájdeš u nás len to najmodernejšie a najkvalitnejšie vybavenie od preverených svetových značiek, za to ručíme.

Existuje milión dôvodov, prečo beháme a milión spôsobov, ako beháme. My veríme, že nech už beháš o svetové rekordy, alebo čisto pre zábavu, na atletickom ovále alebo v prírode, osamote, alebo s parťákom, pravidelne, alebo len občas, všetky by nás mala spájať jedna vec. Radosť z behu. Ako skúsený tím bežcov vieme, čo taká radosť obnáša a preto ju chceme prehlbovať a šíriť ďalej. Aby nás behalo ešte viac, aby sme sa stále zlepšovali, aby nás to nikdy neprestalo baviť.

História TOP4SPORT

2010

Zakladáme spoločnosť Top4Sport a zahajujeme spoluprácu s Nike

2011

Nadväzujeme spoluprácu s prvoligovým klubom FC Slovan Liberec

2012

Spúšťame špecializovaný futbalový e-shop Top4Football

2013

Spúšťame e-shopy Top4Running a Top4Fitness

2014

Otvárame predajňu Top4Football v Prahe, najmodernejšiu futbalovú špeciálku v strednej Európe. Spolupracujeme s viac ako 100 klubmi od prvej ligy až po nižšie triedy.

2015

Expandujeme na Slovensko, zahajujeme prevádzku predajne Top4Football v Bratislave. Zároveň otvárame prémiovú predajňu Top4Running v Prahe. Zahajujeme spoluprácu s Českým atletickým zväzom.

2016

Stávame sa partnerom Slovenskej futbalovej reprezentácie

2017

Expandujeme do Maďarska a Rumunska. Spolupracujeme so 7 prvoligovým klubmi v Čechách a na Slovensku

2018

Expandujeme do Nemecka, Rakúska a Španielska.

2019

Top4Sport sa stáva hrdým členom 11TeamSports Group, najväčšieho futbalového predajcu v Európe.

Kamenné predajne