END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz
Naše krédo: Go Faster. Together.

Naše krédo: Go Faster. Together.

2. 8. 2021 3 min. čítania

Rýchlejší vďaka sile tímu. Kto sme a v čo veríme.

2021 je náš rok, rok Top4Running. Chceme všetkým bežcom ukázať, kto sme a v čo veríme. Nastal čas urobiť prehlásenie o nás ako o značke.

Prečo? Pretože nie sme len ďalší bežecký obchod. Sme odlišní. Pretože behom žijeme, záleží nám na bežcoch a veríme v našu silu podporovať bežcov v plnom rozsahu - nielen vybavením, ale aj kúzlom byť súčasťou nášho tímu.


Hovoríme cez beh. Spájame bežcov - od cesty po atletiku, od olympijského športovca po začínajúceho bežca/bežkyňu. Či už ide o zvládnutie bahnitého alebo strmého chodníka, prekonávanie rýchlosti pri intervaloch na trati alebo zvládnutie každodenného cestného tréningu. Sme tu, aby sme ťa podporili, kdekoľvek a kedykoľvek, pretože skutočne veríme v silu tímu. Vieme, že každý bežec/bežkyňa je jedinečný/-á, ale máme jeden spoločný cieľ, ktorým je byť rýchlejší.

fsfe


Kampaň našej značky prináša toto jednoduché posolstvo: Spájame bežcov z rôznych odborov (cesta, trať, chodník) a krajín (Nemecko, Španielsko, Taliansko, Francúzsko, Rakúsko, Slovensko) a že spoločná sila tímu, skupiny ľudí je silou, ktorá umožňuje každému bežcovi/bežkyni ísť rýchlejšie.

Chceme pozvať všetkých bežcov/bežkyne, aby sa k nám a našim ambasádorom na tejto ceste pridali. Najlepšou možnosťou už nemusí byť kráčať po vlastnej ceste, najlepšou možnosťou je bežať ako tím. Neposkytujeme ti len najlepšiu obuv a pretekárske dresy, sme komunitou lekárov, odborníkov na výživu, trénerov a vieme, že iba podpora tímu má silu urobiť ťa rýchlejším/rýchlejšou. Vždy tu budeme, aby sme ťa podporili na ďalšom kilometry.

Pridaj sa na cestu #GoFasterTogether

Instagram