Nike Air Zoom Alphafly NEXT%

Nike Air Zoom Alphafly NEXT%

10. 2. 2020 2 min. čítania

Pred pár dňami Nike oznámila novinku, na ktorú bežecký svet od októbra čakal. Nové bežecké topánky Nike Alphafly, v ktorých prototypu Eliud Kipchoge zabehol vo Viedni maratón za 1:59:40, pôjdu do predaja v apríli 2020.

Nike vďaka spolupráci s elitnými atlétmi a inovačným tímom prichádza s novinkou Nike Air Zoom Alphafly NEXT%. Medzi najhlavnejšie inovácie patria dve mimoriadne pružné výstuhy Zoom Air v prednej časti topánky a pridaná pena ZoomX pod pätou, vďaka ktorým tak topánka nielenže navracia ešte viac energie ale tiež viac tlmí a chráni pri dopade než súčasný model Nike Vaporfly NEXT%

Karbónové vlákno je v topánke po celej dĺžke, vďaka ktorému má bežec pocit akčnějšieho behu s každým krokom. Hrúbka karbónovej vrstvy je prispôsobená jednolivým veľkostiam. Vďaka tomu je podrážka menšej veľkosti pružnejšia a naopak u väčších je tuhšia.

 

Zvršok AtomKnit Nike Air Zoom Alphafly NEXT% je ďalšou novinkou na topánke. S cieľom čo najnižšej hmotnosti topánky je tento zmäkčený a napnutý materiál Flyknit úplne vodovzdorný a priedušný.

S novinkou Nike Air Zoom Alphafly NEXT%, ktorá minulý týždeň obletela svet, očakávame nové osobné rekordy. Nezáleží na tom, či za dve, tri alebo päť hodín, topánka je skvelým pretekárskym doplnkom pre každého bežca, ktorý sa chce zrýchliť!
 
Prihlás sa na odber noviniek a buď medzi prvými, kto si bude môcť Nike Air Zoom Alphafly NEXT% kúpiť.


Chceš byť prvý, kto sa dozvie, že Nike Air Zoom Alphafly NEXT% pristáli na náš sklad? Daj nám svoj mail a dáme ti vedieť.