END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov Kúp teraz
Nike Air Zoom Alphafly NEXT%

Nike Air Zoom Alphafly NEXT%

23. 5. 2020 3 min. čítania

Nová generácia rýchlosti.

Nechaj sa inšpirovať pohľadom na vývojový proces Nike Air Zoom Alphafly NEXT% medzi Eliud Kipchogeem a vývojovým tímom Nike v Keni.

 

Hovorí o tom celý bežecký svet - nová generácia rýchlosti od Nike, Nike Air Zoom Alphafly NEXT%. Samotnú topánku a jej vlastnosti sme ti predstavili už v októbri minulého roka, viac si môžeš prečítať v už publikovanom blogu. Teraz by sme ti ale radi poskytli niekoľko vizuálnych pohľadov na topánku od športovca, ktorý za ňou stojí, držiteľa maratónskeho rekordu Eliud Kipchogeho a vývojového tímu produktov Nike v Keni.

Nike Air Zoom Alphafly NEXT%

Eliud Kipchoge a Nike spolupracovali na vylepšení Nike Zoom X Vaporfly NEXT% a vytvorili ďalšiu generáciu rýchlosti. Keď Eluid Kipchoge prelomil dvojhodinovú maratónovú bariéru vo Viedni 2019, mal na sebe prototyp Nike Air Zoom Alphafly NEXT%. Tento mimoriadny úspech bol roky v príprave, počnúc Eliudovým úsilím prelomiť dvojhodinovú maratónovú bariéru v roku 2017. Eliodov výkon inšpiroval niektorých z najrýchlejších bežcov na svete, aby otestovali svoje vlastné limity a prelomili svoje vlastné rekordy. Tím Top4running bol osobne inšpirovaný Eliudom už minulý rok pri predstavení Vaporfly Next%. Nemôžeme sa dočkať, až budeme nasledovať kroky Eliudovej obuvi, a budeme medzi prvými, ktorí otestujú túto novú technológiu 2. júna, keď bude k dispozícii.

Pánske                    Dámske

 

Nike Air Zoom Alphafly NEXT% je nabitá novými technológiami a inováciami, ktoré zahŕňajú dve veľmi responzívne podložky Air Zoom v prednej časti a ďalšiu penu ZoomX v päte. Na základe poznatkov od Eliuda návrhári spoločnosti Nike tiež skombinovali dve najinovatívnejšie technológie v topánke, penu Nike ZoomX a materiál VaporWeave.

Sleduj nás na Instagrame, aby si bol medzi prvými, kto sa dozvie, až bude Nike Air Zoom Alphafly NEXT% 2. júna k dispozícii.

Pánske                    Dámske

Instagram

Byť členom Top4Running Club sa oplatí

S nami budeš vždy rýchlejší. Pridaj sa do nášho vernostného programu a čerpaj veľa skvelých výhod.

Pridaj sa do klubu

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
Invincible 3
nike
Nové
ZoomX Vaporfly Next% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Air Zoom Tempo NEXT%
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
Predchádzajúce
Ďalšie