END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz
Nike Air Zoom Pegasus 37

Nike Air Zoom Pegasus 37

21. 5. 2020 5 min. čítania

Predstavujeme ti dedičstvo a históriu spoločnosti Nike: "Kultový model ti prináša pohodlie a výkon, na ktorý sa môžeš spoľahnúť."

Rad obuvi Vaporfly od spoločnosti Nike v súčasnosti reprezentuje najpopulárnejšiu závodnú obuv na svete. Model Pegasus je ale rovnako tak populárny v segmente tréningovej obuvi. Milióny športovcov od elitných pretekárov po rekreačných bežcov na obuv Pegasus nedajú dopustiť. A spoločnosť Nike razí heslo "Na tréning Pegasus, na preteky Next%".

_

 

_

 

 

Kto si obľúbil model Pegasus a v čom spočívá jeho kúzlo?

Obuv Nike Pegasus bola uvedená na trh v roku 1983 so sloganom "topánka pre každého bežca" a od tej doby si medzi bežcami vybudovala solídnu povesť spoľahlivej tréningovej obuvi. Postupom času sa výrazne zmenila, a v tom spočíva jej čaro. Vývoj prebiehal krok za krokom, takže bežci sa mali možnosť s každou verziou dobre zoznámiť a obľúbiť si ju, čo platí aj pre nový model Nike Air Zoom Pegasus 37. Naši ambasádori v Top4Running jednoznačne súhlasia so sloganmi "S obuvou Pegasus viem, na čom som "a" Pegasus bola moja prvá bežecká obuv a stále v nej trénujem najradšej. Skúšam rôzne najrôznejšie inovácie, ale v topánkach Pegasus behám aspoň raz týždenne. "

_

 

_

 

_

 

Joan Benoit Samuelson, bežecká legenda a športovkyňa tímu Nike, má k obuvi Pegasus obzvlášť blízko. Pred pretekmi v Bostone sa na poslednú chvíľu rozhodla odložiť svoje pretekárske bežecké topánky a dať šancu modelu Pegasus. "Verila som mu oveľa viac než svojej aktuálne bežeckej obuvi," opisuje. O obuvi Pegasus 37 potom hovorí, že je to "dedičstvo obuvi Nike Pegasus". Tak v čom spočíva čaro modelu Nike Air Zoom Pegasus 37?

Novinky a staré dobré vychytávky modelu Pegasus 37

 

_

 

_

 

_

 

 

Novinky

Airbag po celej dĺžke podošvy bol presunutý do prednej časti topánky, na ktorú bežci dopadajú, takže je tam potreba najviac. Vďaka tomu topánka prináša lepšiu návratnosť energie a beh je tak oveľa intenzívnejší. Airbag je dvakrát silnejší ako u predchádzajúceho modelu Pegasus 36 a postará sa o ešte lepšiu návratnosť energie. Technológia Nike Air Zoom bola vložená do peny React umiestnenej v medzipodošve. Táto pena je ľahšia, responzívnejšia a odolnejšia než predchádzajúca pena Cushion. Vďaka priehľadnému zvršku topánka pôsobí ľahko ako pierko. Pásik v strednej časti topánky sa prispôsobí veľkosti chodidla, a postará sa tak o pohodlie a dobrú oporu na každom kroku.

Staré dobré vychytávky

Na základe priamej spätnej väzby od bežcov bol golier v oblasti päty upravený tak, aby netlačil na achilovku. Gumová podošva so starou známou vzorkou si uchovala dobrú odolnosť a na základe bežeckých dát prináša trakciu tam, kde ju bežci potrebujú. Vďaka bezšvíkovej sieťovine je obuv priehľadná a dobre vetrá.

Zhrnutie

Nová obuv Nike Air Zoom Pegasus 37 vás podporí na každom kroku. Vďaka úplne novému prvku Air Zoom v prednej časti a pene Nike React, ktorá sa postará o maximálne tlmenie a responzivitu, vám tento model prináša obľúbenú kombináciu pohodlia a dobrého pocitu pri behu. Každé vylepšenie modelu Pegasus za jeho dlhú históriu sa sústredí na to, aby bežcom lepšie padol a zvyšovalo ich pohodlie.

_

 

_

 

 

Na aký beh sa model Pegasus 37 hodí?

Obuv Pegasus športovcom prináša spoľahlivú rýchlosť a je určená pre úplne všetky bežcov. Začiatočníci aj rekordmani ako Eliud Kipchoge v tejto obuvi nájdu oddaného parťáka na tréning. Pokročilí bežci ju potom budú využívať na každodenný beh pri tréningu rýchlosti či výdrže alebo pri vyklusávání. To znie dobre, nie? Sleduj nás na Instagrame nech sa na začiatku júna dozvieš, že už je obuv Pegasus v predaji.

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Invincible 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
ZoomX Dragonfly Bowerman Track Club
nike
Zoom Fly 4
nike
Predchádzajúce
Ďalšie