END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov Kúp teraz

Nike Fast Lab Berlín

(R) evolúcia rýchlosti. Teniska ako doping? Preteky s časom Eluida Kipchogeho a mnoho ďalších zážitkov sme si priviezli z berlínskej Nike Fast Lab, ktorú sme mali tú česť navštíviť počas atletického ME.

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

Počas atletických ME v Berlíne sme boli ako partner Nike pozvaní do Nike Fast Lab, úžasné "laboratórium" inovácií a tých najrýchlejších tenisiek, ktoré sú momentálne na svetovom trhu dostupné. Evolúcia bežeckých tenisiek sa v podaní Nike v poslednej dobe rúti revolučnou rýchlosťou. Nike Vaporfly 4% ťažko hľadá konkurenciu a na všetkých svetových maratónoch púšťa súpera na stupne víťazov len výnimočne.

Zoom X a ďalšie "zbrane"

Karbonový plát a pena Zoom X sú hlavnými zbraňami Vaporfly 4%, nový zvršok FlyPrint ju posúva ešte ďalej. Teniska bežca preukázateľne zrýchľuje a začína sa tak stávať predmetom debát o dopingu, čo je až neuveriteľné. Olympijský šampión z Ria Eliud Kipchoge, ktorý v minulej sezóne zostal len 25 sekúnd pred pokorením šialenej dvojhodinovej maratónskej hranice v rámci projektu Breaking2, sa pripravuje na ďalšie pokusy. Jedným z nich bude opäť Berlínsky maratón, kam sa vydávame aj my s víťazkou našej veľkej letnej maratónskej výzvy.

Šprintujúce inovácie

Inovácia a stále vylepšovanie pre zrýchlenie o každú stotinu podstupujú aj ďalšie dve členky "Nike Fast Family" Nike Zoom Fly a najobľúbenejšie cestné Nike Pegasus, ktorá pred pár týždňami predstavila svoje spojenie s penou ZoomX vo svojej novej verzii Turbo. Vznikla tak neuveriteľne pohodlná a responzívna maratónka, s ktorou môžeš v pokoji odmakat aj svoje najrýchlejšie tréningy.

Kam sa bežecký svet vďaka Nike posunie za ďalšie mesiace a roky, môžeme len tušiť (aj z toho, čo nám v Nike Fast Labu ukázali "za oponou";)), ale určite sa na tú šou veľmi tešíme, alebo ako hovoria v Nike: "There is no finish line".

Vyber si svoju favoritku z Nike Fast Family:

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
Invincible 3
nike
Nové
ZoomX Vaporfly Next% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Air Zoom Tempo NEXT%
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
Predchádzajúce
Ďalšie