END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov Kúp teraz

Nike Joyride

Nike Joyride ako najnovšia patentovaná inovácia spoločnosti Nike dopĺňa rozmanitú škálu tlmiacich platforiem Nike Air a Nike React. Joyride skvele pohlcuje nárazy pri dopade, je prekvapivo ľahká, výborne vracia vydanú energiu a dobre sa postará o vaše nohy.

Joyride

Špecifiká: 

  • Nike Joyride je patentovaný systém tlmenia spoločnosti Nike a tvorí ho tisíce guľôčok z termoplastického elastoméru (TPE).
  • Tieto guľôčky sa nachádzajú v kapsuliach navrhnutých špeciálne pre jednotlivé zóny, v ktorých sa pena môže rozťahovať do všetkých smerov (tzv. Multidimenzionálne posun).Celý systém tak vytvára dynamický podklad chodidla, ktorý se dokonale prispôsobí tvaru vašej nohy.
  • Veľkosť jednotlivých kapsúl sa odvíja od toho, ako chodidlo pri pohybe dopadá na zem. Napríklad kapsule na päte je väčšia, aby pohltila nárazy a kapsule pod prstami zase uľahčujú plynulý prechod chodidlá dopredu.
  • Budete tak mať pocit, akoby ste bežali po bublinkách.

Jyoride

Technológia:

  • Joyride je výsledok opakovaných intenzívnych testov. Najskôr bolo otestované sto päťdesiat rôznych materiálov, a až potom bol na výrobu guličiek vybraný termoplastický elastomér (kopolymér plastu a gumy).
  • Použitie kapsúl tiež vyriešilo problém s príliš veľkým pohybom guličiek pod chodidlom, čo bývalo nepohodlné. Odborníci zo spoločnosti Nike tak mohli vytvoriť zóny pre každú iteráciu obuvi Nike Joyride.
  • Guličky sú rozptýlené vo vnútri kapsúl tak, aby sa presne pohybovali v daných zónach, ktoré reagujú na potreby jednotlivých fáz kroku. (Ak by napríklad bolo v jednej teniske celkom osem tisíc guličiek, polovica z nich by sa nachádzala pod pätou, ktorú tak chráni pri dopade, a päť percent by malo na starosť tlmenie pod prstami.)

Joyride

Technológia Nike Joyride bude uvedená na trh ako súčasť obuvi Nike Joyride Run Flyknit. Mäkké tlmenie a plynulý prechod z päty na špičku lepšie pohlcuje vplyvy, čo je dôležité ako pre ostrieľaných maratóncov pri výkluse, tak pre nováčikov, ktorí zatiaľ hľadajú svoj správny štýl a obuv je tak určená pre všetkých bežcov.

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
Invincible 3
nike
Nové
ZoomX Vaporfly Next% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Air Zoom Tempo NEXT%
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
Predchádzajúce
Ďalšie