END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz

Nike Joyride - skvelá teniska pre rest day a iné odpočinkové behy

Keď som prvýkrát uvidela Nike Joyride, prišlo mi to ako naozajstný joke. Nike je dosť inovatívny, ale toto už mi prišlo až moc .. ako som počula technológiu za touto inováciou a než som si ich sama obula.

Nike Joyride

Inovácia v podobe tisíce guličiek, ktoré sú rozmiestnené v 4 vankúšoch v podrážke, zaisťujú maximálne tlmenie pri dopade. Penové guľôčky sa prispôsobia každej nohe. Je to rovnako ako keby si si predstavil sedací vak, ktorý sa postupne vytvaruje podľa tvaru tvojho tela. A rovnako tak, ako sa ti z neho potom nechce zdvihnúť, tak sa ti ani tieto tenisky nebudeš chcieť vyzuť :).

Okrem tohto unikátneho systému tlmenia majú tenisky zvršok z materiálu Flyknit - známy svojou extrémnou ľahkosťou a pohodlnosťou bez švov. Tenisky sú pohodlné aj svojím spracovaním a obopnutím okolo členku. Pôsobia tak nielen vizuálne ale aj pocitovo extrémne pohodlne a tlmene.

Ja sama v teniskách behám v dňoch, kedy by som si inokedy naordinovala rest day. Takže po pretekoch, intervaloch a iných ťažších tréningoch. Vďaka tlmeniu v podobe guličiek je zaistená návratnosť energie, avšak nie na úkor mojich síl. Tie tenisky to jednoducho "odmakajú za mňa".

Nike Joyride

Tenisky nájdu miesto v botníku ako u ostrieľaných bežcov, ktorí ich využijú práve vo svojich odpočinkových behov, tak u nováčikov, ktorí hľadajú správne tlmenie a pohodlie pre svoje prvé kilometre.

Málinko limitujúce je pre mňa biela farba. Ktorá je síce krásna ale po pár behoch už pozná svoje. Našťastie Nike prišlo aj s dalšími farebnými kombináciami

Majte skvelú bežeckú jeseň!

Iva_runstheworld

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Invincible 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
ZoomX Dragonfly Bowerman Track Club
nike
Zoom Fly 4
nike
Predchádzajúce
Ďalšie