END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz

Nike prináša dva bežecké modely s technológiou Flyknit

Vyskúšaj beh so špeciálnou technológiou Flyknit, ktorou v Nike obohatili dva svoje predchádzajúce modely bežeckých tenisiek Nike Zoom Fly a Nike Zoom Vaporfly 4%. Nová vrchná časť tenisky s technológiou Flyknit umožňuje lepšiu priedušnosť a lepšie držia nohu v teniske.

Vyskúšaj beh so špeciálnou technológiou Flyknit, ktorou v Nike obohatili dva svoje predchádzajúce modely bežeckých tenisiek Nike Zoom Fly a Nike Zoom Vaporfly 4%.

Nike Zoom Fly Flyknit

Novinkou u tohto modelu je okrem technológie Flyknit tiež Nike React. Podrážka z tejto peny umožňuje ľahší a pružnejší došľap a vďaka nej je teniska ideálna pre dlhé trate. Pôvodný plát bol nahradený rovnakým, aký je aj v modeli Nike Zoom Vaporfly 4%. Nike React poskytuje ochranu proti otrasom a ultraľahký priedušný zvršok Flyknit poskytuje dostatočnú oporu.

Práve uhlíkový plát, ktorý je uložený v podrážke, v kombinácii s pohodlnou a pritom dostatočne pružnú penou Nike React pomáha bežcom v ideálnom odraze a zároveň odľahčuje lýtka. To z tenisky robí ideálny model pre všetkých bežcov na dlhé trate a tempa, ktorí to myslia vážne.

Novinkou u tohto modelu je okrem technológie Flyknit tiež Nike React.

Nike Zoom Vaporfly 4% Flyknit

Jedná sa o prvý model Vaporfly 4%, ktorý využíva technológiu Flyknit. V kombinácii s technológiou Nike ZoomX tvorí táto bežecká teniska najrýchlejší model určený pre preteky. Tento model je následníkom Nike Zoom Vaporfly Elite, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre Eliud Kipchogeho v projekte Breaking2, aby mohol pokoriť dvojhodinovú hranicu maratónu.

Technológia Nike ZoomX Foam dokáže vrátiť do pohybu až 85% vynaloženej energie. Ide o najľahšiu penu od spoločnosti Nike, ktorá kedy bola vyvinutá - jedna pánska teniska veľkosti 44 váži 240 g a dámska teniska veľkosti 39 váži 200 g. Dizajn tohto modelu vychádza z starostlivo nazbieraných dát, ktorá bola použitá na vytvorenie takého tvaru, ktorý umožňuje za daných podmienok najlepší možný výkon. Od svojho počiatku bola séria Nike Vaporfly 4% u mnohých zásadných športových okamihov:

Londýn 2018: Eliud Kipchoge vyhral v Nike Zoom Vaporfly Elite Flyprint.

New York 2017: Shalane Flanagan (2:26:53) a Geoffrey Kamworor (2:10:53) vyhrali v modeloch Nike Zoom Vaporfly 4%.

Chicago 2017: Galen Rupp sa stal prvým Američanom po pätnástich rokoch, ktorý vyhral chicagský maratón v teniskach Nike Zoom Vaporfly 4%.

Jedná sa o prvý model Vaporfly 4%, ktorý využíva technológiu Flyknit.

Jedná sa o prvý model Vaporfly 4%, ktorý využíva technológiu Flyknit. Technológia Flyknit poskytuje oproti klasickým modelom Vaporfly 4% lepšiu podporu nohy v hornej časti a do modelu bola zakomponovaná na základe spätnej väzby od atlétov pri testovacích behoch.

Oba modely budú dostupné v tvojej bežeckej špeciálke Top4Running už v priebehu niekoľkých týždňov.

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Invincible 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
ZoomX Dragonfly Bowerman Track Club
nike
ZoomX Vaporfly Next% 2
nike
Predchádzajúce
Ďalšie