Nike React Infinity Run 2

Nike React Infinity Run 2

21. 1. 2021 2 min. čítania

Neprestávaj behať. Vyrobené predchádzaniu zranení.

Svet, kde môžu bežci behať, svet s menším počtom zranení. Aby sme sa tomu trochu priblížili, spoločnosť Nike skúmala a testovala  všetky aspekty opäť v rámci „Project Fearless“. Výsledkom je aktualizácia toho, čo sa na bežeckej scéne stalo klasikou: Nike React Infinity Run 2 - vyrobené s cieľom predchádzať zraneniam a neprestať behať.

ASSET

Overený model, výkonné vylepšenia

Vďaka prepracovanému zvršku Flyknit poskytuje Nike React Infinity Run 2 podporu pri tréningu v kľúčových oblastiach. V kombinácii s pružnou a odolnou, ale zároveň ultraľahkou penou React, predstavuje teniska responzívny bežecký zážitok. Špeciálny tvar ponúka podporu pre každú fázu tvojho kroku: poskytuje pružnosť, pri odraze nohy zo zeme, pružný pocit pri pohybe nohy vpred a tlmenie pri dotyku so zemou.

Gallery

Vedecky otestovaná technológia

Účinnosť tejto inovatívnej bežeckej tenisky, zabraňujúcej úrazu je vedecky dokázaná: Rozsiahle testovanie ukázalo, že Nike React Infinity Run 2 môže skutočne a preukázateľne znížiť úrazy o 52% v porovnaní s tradičnou obuvou na kontrolu pohybu Nike Air Zoom Structure 22. .

Menej zranení, nenechaj si újsť beh, nemusíš pozastavovať svoj tréningový plán - teniska, ktorá ti ako bežcovi zaručí to, čo robíš najradšej: beh.

Nike React Infinity Run 2