END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz

Nike Running meeting v Berlíne

Minulý týždeň sme sa na pozvanie Nike Running pozreli na dva dni do Berlína. Čakal nás pestrý program po celý čas spestrený letnými zážitkami.

Nike Running meeting

Hlavným cieľom bolo vyskúšať si a dozvedieť sa dôležité informácie o Nike Fast Packu, kam patrí Nike Pegasus 36, Nike Turbo 2, Nike Zoom Fly 3 a Nike Vaporfly NEXT%.

Všetky topánky sme si postupne prebehli, aby sme zacítili rozdiel v tlmení, návratnosti energie a pohodlie zvršku. Motto a cieľ celej Nike Fast Pack edície je: to make every runner faster. Nezáleží teda aký si bežec a aké beháš objemy. V ponuke Fast Packu si vyberie naozaj každý.

Nike Air Zoom Pegasus 36 - skvelý model na nielen cestné behanie, ktorý zvládne aj drsnejšie terény. Jednotka Air Zoom po celej dĺžke podrážky zabezpečuje citlivé tlmenie a gumená podošva zvyšuje odolnosť a priľnavosť.

Nike Zoom Turbo 2 – obľúbený model Pegasus s podporou peny ZoomX, ktorá je aj v najrýchlejších Vaporfly NEXT%. Pena ZoomX ti poskytne vynikajúcu schopnosť zachovania energie. Oproti Pegasus 36 majú Turbo 2 ľahší materiál vo zvršku. Topánky sú odporúčané predovšetkým cestným a "Street runners".

Nike Zoom Turbo 2

Nike Zoom Fly 3 – skvelá obuv pre pretekárske nasadenie. Podrážka z uhlíkových vlákien ti poskytuje pocit stability počas tvojho behu. V medzipodrážke nájdeš penu Nike React, ktorá ti v kombinácii s karbónovým plátom zaručí pružné odtlmenie, udržanie svižného tempa a dlhú životnosť. Pre väčšinu bežcov sa jedná o skvelú závodnú topánku, vďaka ktorej dosiahneš svoje rekordy.

Nike Zoom Fly 3

Nike ZoomX Vaporfly NEXT% -najrýchlejšia topánka z dielne Nike vybavená najväčšom množstve peny ZoomX, ktorá ti prináša najväčšiu schopnosť zachovania energie. Vylepšené tlmenie pod chodidlom a zníženie hmotnosti ti prináša zároveň aj maximálne pohodlie. Topánka je navyše pokrytá inovatívnym materiálom VaporWeave, ktorý je ľahký, priedušný, skvele drží a zároveň má aj vylepšené postranné šnurovanie čo zmierňuje tlak na hornú časť šliach.

Vaporfly NEXT%

Po teoretickom aj praktickom školení nás čakal milý rozhovor s predným rakúskym atlétom Valentin Pfeil, ktorý sa práve v Berlíne pripravuje na svoj závod sezóny, Berlínsky maratón. Mali sme možnosť si s ním hodinu pozrieť o jeho príprave, tréningu, strane a skúsenostiach s Nike výbavou, v ktorej behá. Povedala by som, že to bola ďalšia "nalévárna inšpirácie" ktorej sa bežcovi dostať.

No a vďaka tomu, že nám počasie naozaj hralo do kariet a "summer running meeting" bol naozaj letné, tak sme na mieste aj využili aj rôzne športové aktivity. Tou poslednou bolo tímové plávanie do cieľa, kde na nás čakali známe oraznžové krabice s prekvaprením pre ďalší deň, ktorý mal byť tentoraz odpočinkový a regeneračný.

Druhý deň sme začali výbehom v nových Nike JOYRIDE, naprieč Berlínom do jóga štúdia, kde nasledovala lekcia pretiahnutia a relaxácie. Po tomto aktívno relaxačnom ráne sme vyrazili do Nike Studia, kde nám Nike JOYRIDE boli oficiálne predstavené a detailne popísané.

Nike Joyride

Pre predstavenie topánok sa pozri na naše krátke video na Instagramu, kde topánku predstavuje český EKIN Hynek.

Poslednou prednáškou workshopom dohromady bola hodina so športovým lekárom Paulom Schmidt-Hellinger, ktorý nám ukázal niekoľko trikov, ako na masáž vlastného tela, aby sme docielili kvalitnej regenerácie a uvoľnenia bez nutnosti neustále navštevovať fyzioterapeuta

Nike JOYRIDE sú z môjho pohľadu naozajstnou inováciou a skvelým doplnkom bežeckého botníku. Guličky v podrážke sa prispôsbia tvojmu chodidlu rovnako ako to robí napríklad sedací vak. Tvoj beh je tak oveľa príjemnejší a ty

nemusíš riešiť pauzu po intenzívnych závodoch, nakoľko Nike JOYRIDE ti behom zaručia svkelé tlmenie a návratnosť energie, že nebudeš vôbec unavený a dodržíš svoju naplánovanú kilometráž.

Nike Joyride

V Berlíne bolo skvele, načerpali sme veľa znalostí, inšpirácie aj motivácie.Všetko sa vám snažíme odovzdávať na našich sociálnych sieťach, a tak nás nezabudni sledovať na Instagrame a na Facebooku.

Behajte s radosťou!

Iva

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Invincible 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
ZoomX Dragonfly Bowerman Track Club
nike
Zoom Fly 4
nike
Predchádzajúce
Ďalšie