END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz
Nová Nike atletická tímová kolekcia - exkluzívne v Top4Running

Nová Nike atletická tímová kolekcia - exkluzívne v Top4Running

16. 2. 2021 3 min. čítania

Vybav seba a svoj tím profesionálnou výbavou na najbližší závod

Poznáš ten pocit keď profesionálni atléti majú vždy to najštýlovejšie a najnovšie vybavenie, a ty si sa cítil akoby si prehral o sekundu alebo centimeter pretože si sa cítil nekomfortne počas tvojho výkonu? 

Vyriešime tvoj problém, predstavujeme ti novú Nike atletickú tímovú kolekciu, ktorá je exkluzívne dostupná len v Top4Running! 

´´Šaty robia človeka´´ - a atlétov! S novou Nike tímovou kolekciou môžeš posunúť tvoje závodné oblečenie na nový level! 

Len v Top4Running ti ponúkame úplne nové Nike oblečenie v rôznych farebných variantoch v čase Olympijského roku - máme toho veľa aj pre tvoj klub! 

Pozri kolekciu

Nechali sme otestovať na vlastnej koži Nelu Weßela, nemeckú vicemajsterku U20 na 800 m, a Juliusa Lawnika, 3. na majstrovstvách Európy a niekoľkokrát nemeckého šampióna na 1500 m, našu novú kolekciu a získať ich na naše fotenie!

Aj keď je Nele obzvlášť presvedčená o kvalite materiálu, Julius priamo hovorí, že to je „najlepšie tímové oblečenie, aké som kedy mal!“

feeffd

Nezáleží na tom či beháš, šprintuješ, skáčeš alebo vrháš - oblečieme každého podľa jeho disciplíny, veľkosti a preferencií! Stačí navštíviť našu stránku a poskladať si kompletné vybavenie priamo pre teba a tvoj tím alebo si zadarmo nechať poradiť od našich špecialistov. 

Nakúp teraz!

Oblečenie, vieme taktiež potlačiť logom vášho klubu alebo podľa individuálnych požiadaviek!

Ak máš otázky, osobne sa zúčastňujeme na množstve závodov a môžeš nás taktiež zastihnúť kedykoľvek cez e-mail: sales@top4sport.com od pondelka do nedele!