FLASH SALE. Zľavy až 70%! Nakupovať
Fungujeme bez obmedzení so štandardnou dobou doručenia
Bezkontaktné doručenie pre tvoju maximálnu bezpečnosť
Predlžujeme lehotu na vrátenie tovaru na 60 dní
Viac informácií
Nová obuv Asics Novablast™ pre pružný krok

Nová obuv Asics Novablast™ pre pružný krok

9. 3. 2020 3 min. čítania

V novej obuvi NOVABLAST ™ v odľahčenom prevedení ucítite pod chodidlami veľa energie, čo bude vyhovovať hlavne mladším bežcom, ktorých baví svižný beh.

Vďaka jedinečnému prevedeniu v rade výkonnostnej bežeckej obuvi ASICS dodá model NOVABLAST™ veľa energie tým, ktorí by radi pri behu zažili aj zdravú dávku zábavy. Už nápadné prevedenie tohto modelu naznačuje, akému typu bežcov bude najviac vyhovovať. Niektorí z mladšej generácie bežcov od obuvi nevyžadujú len výborný výkon, ale aj pocit zábavy, aby sa cítili skvele a beh si ešte viac zamilovali. Tento pocit vám obuv prináša preto, že prevedenie medzipodošvy NOVABLAST ™ bolo inšpirované trampolínou, takže sa postará o príjemne pružný krok. Bežcom tiež dodá veľa energie, aby si rýchlo našli svoj rytmus a bežali čo najrýchlejšie.

Asics Novablast
Vďaka novej medzipodrážke FLYTEFOAM ™ Blast sú tieto topánky síce mäkké, ale zároveň aj responzívne. A napriek hmotnosti len 275 (pánsky model) a 225 gramov (dámsky model) sa prevedenie medzipodrážky obuvi NOVABLAST spoľahlivo postará o pružný krok. Zvršok je vyrobený zo sieťoviny s vynikajúcim chladivým prúdením vzduchu. Je nielen mäkký a pohodlný, ale tiež dostatočne pevný, aby bol nohám oporou, bez toho, aby na ňom museli byť našité alebo nalepené ďalšie spevňujúce prvky. Podošva modelu NOVABLAST ™ je vyrobená z gumy AHARPLUS ™, ktorá sa môže pochváliť trojnásobnou odolnosťou proti oderu v porovnaní s našou tradičnou podrážkou, vydržia dlhšie a má lepší záber.
Asics Novablast

Junichiro Tateishi, generálny riaditeľ oddelenia pre výskum funkcií obuvi v inštitúte športových vied ASICS Institute of Sport Science, k topánke dodáva: "Nová medzipodošva FLYTEFOAM ™ Blast má nielen podporovať bežca pri behu, ale má tiež do behu vnášať zábavu a hravosť."


Chceš být první, kdo se dozví o našich běžeckých novinkách? Dej nám svůj e-mail a nic ti neuteče.