Kúp si Suunto hodinky a získaj 150€ slúchadlá ZADARMO! Nakúp teraz
Novinka: adidas Adizero Adios Pro 3

Novinka: adidas Adizero Adios Pro 3

20. 6. 2022 4 min. čítania

adidas Adizero Adios Pro 3 - Najnovšia a najrýchlejšia súťažná obuv adidas na dlhé vzdialenosti od polmaratónu po maratón je tu!

Nová elitná rýchlostná bežecká obuv od spoločnosti adidas je konečne tu: Adizero Adios Pro 3! 

Kúp teraz!

Všetko sa to začalo svetovým rekordom Peresa Jepchirchira v Prahe 2020 v Adios Pro 1. Odvtedy sa bežecká obuv neustále vyvíjala na základe spätnej väzby od elitných bežcov, čoho výsledkom je Adizero Adios Pro 3 - v súčasnosti najrýchlejšia obuv z rodiny Adizero na dlhé vzdialenosti. 

"Je pre mňa cťou byť obutý a trénovať v najnovšej obuvi Adizero. Mám tú česť, že na vlastnej koži viem, aké efektívne môžu byť Adizero, pokiaľ ide o čas a výkon, takže bolo vzrušujúce vyskúšať Adizero Adios Pro 3. Naozaj som pocítil rýchlosť a trakciu tohto modelu. Verím, že budem môcť naďalej posúvať úroveň svojich výkonov, keď budem pokračovať v tréningu a pretekoch v Adizero Adios Pro 3." - Amanal Petros, adidas atlét, nemecký rekordér v polmaratóne a maratóne.

1

Kľúčové fakty 

Adizero Adios Pro 3 je špičková súťažná obuv na dlhé vzdialenosti od polmaratónu až po maratón, ktorá je vyrobená tak, aby bežcov posunula na vyššiu úroveň a prekonávala rekordy. Technológia Energyrods 2.0 v medzipodrážke poskytuje jedinečný bežecký zážitok. Zvršok je mimoriadne ľahký a priedušný pre optimálnu podporu a rýchlosť. Superľahká obuv váži len 213 g.

Gallery

Čo je nové?

  • ENERGYRODS 2.0 - Karbónové energetické tyče, ktoré boli predtým oddelené, sú teraz jednotnou štruktúrou pre harmonickú tuhosť. Zabudované v medzipodrážke a prebiehajúce paralelne s metatarzálmi, aby bežcom poskytli návrat energie.
  • Pena Lightstrike Pro – Medzipodrážka pozostáva z dvoch úrovní pružnej peny Lightstrike Pro, ktorá bežcom poskytuje tlmenie a návrat energie, aby ich podporila na dlhších pretekoch od polmaratónu až po celý maratón.
  • Nový zvršok - Nový ľahký zvršok navrhnutý tak, aby bol pripravený na preteky a poskytoval podporu športovcom tam, kde ju najviac potrebujú.
  • Continental gumenná podrážka – Pomáha prekonávať zákruty v rýchlom tempe.
  • Vyrobená v kombinácii s recyklovanými materiálmi – Tento výrobok je čiastočne vyrobený zo série recyklovaných materiálov - je to len jedno z riešení, ktoré pomôže spoločnosti adidas postupne odstrániť všetok panenský polyester a pomôcť skoncovať s plastovým odpadom.

Sleduj obchod Top4Running aj naše sociálne siete. Adizero Adios Pro 3 bude k dispozícii už čoskoro!

Kúp teraz!

3


PRODUKTOVÉ NOVINKY