END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov Kúp teraz
Recenzie spokojných zákazníkov Top4Running.sk

Recenzie spokojných zákazníkov Top4Running.sk

12. 8. 2021 3 min. čítania

Recenzie, na ktoré sme pyšní.

Ako skúsený tím bežcov vieme, čo radosť z behu obnáša a preto ju chceme prehlbovať a šíriť ďalej. Aby nás behalo ešte viac, aby sme sa stále zlepšovali, aby nás to nikdy neprestalo baviť. 

Práve preto nám záleží na vašich recenziách, vďaka ktorým sa môžeme každým dňom zlepšovať, učiť a posúvať naše hranice. 

Vďaka nezávislému hodnoteniu nakupujúcich prostredníctvom portálu Heureka.sk sme získali zlatý certifikát Overené zákazníkmi vyhodnotený na základe vašich recenzií. Za všetky vaše skúsenosti a recenzie sme nesmierne vďační. 

a

Top4Running recenzie, na ktoré sme pyšní:

“Nakupovala som 1x, som veľmi spokojná, konkrétne topánky som hľadala všade, aj na zahraničných stránkach, ale som rada, že som ich nakoniec našla na tejto stránke v akcii.”
– Marika

“Skutočne veľký výber, kvalitné služby, rýchla a efektívna možnosť vrátenia tovaru.”
– Marek

“Rýchle doručenie, dostupnosť kvalitných značiek a modelov, ľahké vrátenie a rýchly refund, úžasný postup v prípade reklamácie."
– Veronika 

“Moja objednávka bola vybavená a doručená expresne rýchlo. So službami obchodu som boľa veľmi spokojná a môžem daný obchod len odporúčať.”
– Zuzana

“Bezproblémové a rýchle doručenie (objednané v nedeľu večer, odoslané v pondelok, tovar doručený v utorok) - odporúčam.”
– Miro

“Tovar prišiel rýchlo, bez problémov a v poriadku. Maximálna spokojnosť. Určite si z tohto obchodu objednám aj v budúcnosti.”
– Peter

Viac recenzií nášho e-shopu Top4Running.sk môžete nájsť TU.

Budeme veľmi radi ak si po nákupe nájdete chvíľku času a podelíte sa o vaše hodnotenie a skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Ďakujeme, že ste s nami.

Top4Running tím