END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz
Zaregistruj sa teraz: Austrian Women's Run – We Run To Move

Zaregistruj sa teraz: Austrian Women's Run – We Run To Move

23. 3. 2022 3 min. čítania

#WeRunToMove - Objav ženskú energiu na jedinečnom ženskom behu, ktorý sa uskutoční 22. mája v krásnej Viedni.

#WeRunToMove

To je motto 34. ročníka ASICS Austrian Women’s Run, ktorý sa uskutoční 22. mája 2022. S viac ako 30 000 štartujúcimi ženami z takmer 100 rôznych krajín ide o najväčšie ženské bežecké podujatie v Európe. Filozofiou tohto behu je skvelá atmosféra, motivácia a odvaha!

Už viac ako 30 rokov je toto podujatie na ženskej bežeckej scéne. Za toto obdobie nejde len o samotný beh, ale o oveľa viac. Cieľom je nadchnúť ženy a dievčatá pre pohyb. Ide o uznanie a zviditeľnenie žien vo všetkých oblastiach života. Motto pre rok 2022 #WeRunToMove ukazuje, že ženy môžu niečo zmeniť spoločne na štartovej čiare k solidarite, pretože spolu sú ženy oveľa silnejšie!

"Mojím poslaním bolo inšpirovať ženy a dievčatá k behu. Už 34 rokov v tom pokračujem," hovorí Ilse Dippmannová, zakladateľka a organizátorka Austrian Women’s Run.

Všetky bežkyne štartujú 22. mája a môžu si vybrať buď 5 km, alebo 10 km trasu. Okrem toho sa konajú aj preteky v nordic walkingu na 5 km.

Gallery

5 km

Nezáleží na tom, či chceš zabehnúť svojich prvých 5 km, alebo chceš zaútočiť na svoj osobný rekord: krásna 5 km trať vedie cez viedenský Prater, je rovinatá a vedie zelenou prírodou. Trať na 5 km je zároveň medzinárodnou ženskou traťou a hlavnou traťou ASICS Austrian Women’s Run.

Hoci beh nie je len o výkone, aj tu sa objavia superrýchle ženy, ktoré ukážu, čoho sú schopné. V prvom rade Gladys Chepkurui z Kene - minulý rok vytvorila nový rekord na 5 km trati, ktorý zabehla za 14:49 min. Tento rok chce zlepšiť svoj vlastný rekord na 14:30 min.

Gallery

10 km

Je pre teba 5 km málo? Potom vyskúšaj dvojnásobnú vzdialenosť! Prijmi výzvu, nechaj sa inšpirovať skvelou atmosférou a zabehni si 10 km.

Gallery

5 km Nordic Walking

Nechceš bežať, ale napriek tomu sa chceš zúčastniť? Potom sa prihlás na 5 km Nordic Walking! Ani tu nebude chýbať skvelá atmosféra.

Tak na čo čakáš? Vytiahni svoje kamarátky, rodinu a zaregistruj sa na ASICS Austrian Women’s Run!

Zaregistruj sa tu!

1

Vybav sa na pretek našimi bestsellermi!