END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov Kúp teraz

Rýchlejší beh v obuvi Nike Zoom

Zaži ešte rýchlejší beh v obuvi Nike Zoom, ktorá uspokojí potreby každého bežca od tých najlepších maratóncov na svete po nadšencov, ktorí cez víkend vybehnú na svojich pár kilometrov. Vďaka svižnej jednotke Nike Zoom Air po celej dĺžke alebo skvelej responzívnej pene Nike ZoomX ponúka každý model z rady Zoom výnimočnú kvalitu behu.

A teraz, práve včas pre maratónsku sezónu, Nike prináša ďalšie modely v spektre neónovo ružovej. Pozri sa, ktorý z nich je pre teba ten pravý.

Nike Air Zoom Pegasus 36

Pegasus 36

Najpredávanejší model Nike v histórii prichádza so zásadnou premenou zvršku. Sieťovina s vyššou perforáciou zlepšuje priedušnosť v namáhaných oblastiach, napríklad na špičke a na klenbe. Odhalené vlákna Flywire v prostrednej časti chodidla sa pri zrýchlení postarajú o vašu bezpečnosť. Vrchná časť päty a jazyk sú vďaka tenšiemu prevedeniu pohodlnejšie a lepšie vám tak padnú. Nike Air Zoom Pegasus 36 využíva jednotku Zoom Air po celej svojej dĺžke (prvýkrát predstavená v modeli Nike Air Zoom Pegasus 35), uprostred chodidlá obalenou penou Cushlon. Táto jednotka sa postará o hladký, responzívny a tlmený krok, na ktorý sa môžete spoľahnúť každý deň.

Nike Zoom Pegasus Turbo 2

Pegasus Turbo 2

Druhá verzia modelu Nike Zoom Vaporfly4% na každodenný beh využíva ľahší a elegantnejší zvršok, a to hlavne vďaka priesvitnému materiálu a sieťovine. Pásik v strednej časti tenisky  pri vyšších rýchlostiach nohu dobre podrží.

Nike Zoom Fly 3

Zoom Fly 3

Dámsky model Nike Zoom Fly 3 krát využíva trochu mäkšiu vložku s vyššou klenbou. Obe verzie novo upravenej obuvi Nike Zoom Fly majú priehľadný ľahší zvršok s novým systémom šnurovania s pásikom cez klenbu, vďaka ktorému vám lepšie padnú. Mäkká a pružná medzipodrážka Nike React sa postará o vysoko responzívne tlmenie a obsahuje vrstvu z karbónového vlákna po celej dĺžke, ktorá vás doslova poženie dopredu. Offset (rozdiel vo výške tlmenia na päte a špičke) tohto modelu minimalizuje záťaž na achilovku a podošva o dostatočnej hrúbke vás bude chrániť pri dopade kilometer za kilometrom. Výsledkom je jeden z najrýchlejších a najefektívnejších modelov Nike, čo potvrdzujú aj testy v laboratóriu.

Nike ZoomX Vaporfly NEXT%

Vaporfly NEXT%

Pri práci na novej verzii tohto neuveriteľne úspešného systému, ktorý zlepšuje ekonomiku behu, hrala obrovskú úlohu spätná väzba od elitných športovcov. Nový materiál Vaporweave na zvršku je navyše ľahší ako Nike Flyknit, priedušný a hlavne absorbuje menej vody vo forme potu či dažďa, takže pri maratóne zostáva vzdušný a suchý.

Obuv využíva o 15 percent viac peny Nike ZoomX (ktorá dokáže vrátiť až 85 percent energie) pri zachovaní rovnakej hmotnosti ako u predchádzajúcej verzie. Offset sa znížil o 3 mm (na celkových 8 mm), takže v okamihu, než sa noha odlepí zo zeme, prináša lepšiu stabilitu a zachová väčšie množstvo energie. (V pene sa po celej dĺžke nachádza zahnutá vrstva karbónu, ktorá zvyšuje tuhosť a ženie bežca dopredu). Nový vzorka trakcie na podošve zlepšuje priľnavosť na špičke, takže obuv lepšie obstojí za vlhkého počasia. Na podošve je tiež nová tvarovaná vzorka s hlbokými drážkami, ktorá uľahčuje hladší pohyb pri zatáčaní.

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
Invincible 3
nike
Nové
ZoomX Vaporfly Next% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Air Zoom Tempo NEXT%
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
Predchádzajúce
Ďalšie