END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz

Saucony Peregrine ISO

Obuv Saucony Peregrine ISO zvíťazila v kategórii Editors 'Choice časopisu Runner' s World v sprievodcovi bežeckou obuvou na jar 2019. Bola označená za obuv, na ktorú "je v bahne, na snehu, ľade aj klzkom teréne jednoducho spoľah" a trailovým bežcom po celom svete opäť prináša "recept na víťazstvo".

Saucony Peregrine ISO

Čím ďalej viac bežcov sa vydáva do terénu a preto spoločnosť Saucony, ktorá prostredníctvom behu pozdvihuje ľudského ducha, s nadšením oznamuje, že jej obuv Saucony Peregrine ISO vyhrala v kategórii Editors 'Choice v sprievodcovi obuvou na jar 2019 amerického časopisu Runner' s World.

„Obuv Saucony Peregrine vyhrala v kategórii Editors 'Choice v roku 2016 a táto jej nová verzia vznikla podľa rovnakého receptu na víťazstvo, "píše sa v recenzii v časopise Runner' s World. "Dlhšie drapáky na podošve sa pri akejkoľvek rýchlosti postarajú o fantastický záber. Rýchlejší TRAIL bežci si potom zamilovali jej spoľahlivú priľnavosť pri behu po blatistom, zasneženom, zľadovatenom či klzkom teréne, kde sebemenšia chyba môže znamenať rýchly koniec. To je zásluha podrážky, kam jej tvorcovia dostali neuveriteľných 78 bagrov, ktoré vyčnievajú aj do strán, takže vás podrží aj pri behu po vrstevnici v prudkom teréne. "

Saucony Peregrine

"Táto najnovšia verzia využíva zvršok ISOFIT spoločnosti Saucony, ktorý vám vďaka špeciálnym postranným chlopniam pripevneným ku šnúrkam skvele padne. To sme najviac ocenili pri dlhšom behu terénom, kedy nám začali opúchať chodidlá a potrebovali sme, aby sa zvršok zmene ich tvaru prispôsobil. Zospodu potom chodidlo chráni tenká vrstva materiálu EVERUN ™ Topsole umiestnená pod stielkou a nad medzipodrážkou, ktorá je odolnejšia než materiál EVA a zároveň je pružnejšia a mäkšia, "dodáva recenzent časopisu.

Saucony Peregrine

"Prvé miesto v kategórii Editors 'Choice časopisu Runner' s World pre model Peregrine ISO, ktorý je pomenovaný po najrýchlejšom vtákovi na svete, je veľká česť pre celý tím Saucony, "hovorí Katie Pyle, manažérka produktového radu Saucony Trail. "Pre nás to celé začína tým, že počúvame bežcov. A podľa bežcov, ktorí radi behajú v teréne, je pri výbere najdôležitejšie pohodlie a priľnavosť a tiež to, ako im obuv padne. Nová verzia obuvi Peregrine plní požiadavky na všetkých týchto frontoch a ponúka veľa vylepšení inšpirovaných priamo bežcami, ako sú medzipodošva POWERFOAM ™ a vrstva EVERUN ™ Topsole, ktoré sa starajú o pohodlie a tlmenie, ďalej zvršok ISOFIT a platforma FORMFIT, ktoré sa dobre dopĺňajú, aby vám obuv dokonale padla na akomkoľvek teréne, a v neposlednom rade aj dobre priľnavá podrážka PWRTRAC ™ so 78 drapákmi, na ktoré bežci terénom preletia s nevídanou istotou. "

Endorphin Pro 2 W
saucony
Endorphin Elite
saucony
14. 2.
Endorphin Elite
saucony
14. 2.
Endorphin Pro 3
saucony
Udržateľnosť
Endorphin Pro 3
saucony
Udržateľnosť
Endorphin Pro 3
saucony
Udržateľnosť
Endorphin Pro 3
saucony
Nové
Endorphin Pro 3
saucony
Udržateľnosť
Endorphin Pro 3
saucony
Udržateľnosť
ENDORPHIN EDGE
saucony
Udržateľnosť
ENDORPHIN EDGE
saucony
Nové
ENDORPHIN CHEETAH
saucony
Nové
Predchádzajúce
Ďalšie