END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz
Tempo Run Club na ich pravidelnom tempovom behu v Nike Air Zoom Tempo NEXT%.

Tempo Run Club na ich pravidelnom tempovom behu v Nike Air Zoom Tempo NEXT%.

19. 10. 2020 2 min. čítania

Umenie Tempo behu.

Francúzsky Tempo Run Club je skupina priateľov, ktorých všetkých spája spoločná vášeň: beh. Snažia sa robiť čo najviac tréningov ako skupina. Jedna veta, ktorá by ich mohla najlepšie definovať, je: Beh je tímový šport. Tempo sa dosahuje tímovo.

temposa

Nezáleží na tom, aké sú poveternostné podmienky alebo aký je ich tréningový rozvrh, na túto tempo bežeckú jednotku čakajú každý týždeň. Je to niečo ako rituál. Začínajú vždy ako smečka s ľahkým tempom. Toto je príležitosť porozprávať sa, byť spolu a užiť si jazdu úzkymi parížskymi uličkami. Potom, keď narazia na rovinku, pozdĺž brehov Seiny, vtedy začína párty, tempo sa zvyšuje, pelotón sa rozprestiera, až kým nedosiahnu svoje „závodné tempo“.

Nike Air Zoom Tempo Next% je najlepšia teniska pre tento druh behu. Jedná sa o ľahkú tenisku, ktorá má odolnú konštrukciu a všestrannú trakciu, schopná prispôsobiť sa akémukoľvek povrchu. Táto teniska poskytuje bežcom podobné pocity ako Nike Air Zoom Alphafly NEXT%, ale pri každodennom tréningu.

 

Tento pocit je to, čo skupina presne hľadá pri tempovom behu: zopakujte si v praxi niektoré konkrétne situácie, s ktorými sa stretnete v deň pretekov.

Tempo Run Club zvyčajne končí svoj tréning s ťažkými nohami, napriek tomu je hrdý na to, že spolu zdieľali skvelý bežecký okamih s trochou závodného pocitu. Na začiatku sme vám hovorili: Beh je tímový šport. Tempo sa dosahuje tímovo.

 

Získaj svoje Tempo