END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz
Nová Asics Trail kolekcia

Nová Asics Trail kolekcia

26. 2. 2021 5 min. čítania

Pevná noha, základ tvojich dobrodružstiev.

Nájdi si chvíľu, nadýchni sa a nasaj všetko. Beh v prírode je jedinečný zážitok. Je to príležitosť znovu sa spojiť s našim okolím a dať našej mysli šancu spomaliť. Túlať sa však môžeš slobodne, iba ak si spokojný s vedomím, že dôveryhodná technológia ťa podporuje na každom kroku. Preto spoločnosť ASICS uzavrela partnerstvo s odborníkmi na trailový beh, aby navrhli oblečenie a obuv, ktoré ti pomôžu zvládnuť každú výzvu v teréne.
Nová kolekcia trailových tenisiek obsahuje TRABUCO-MAX a GEL-TRABUCO 9.
Bez ohľadu na počasie alebo terén tieto tenisky sľubujú bezkonkurenčnú trakciu a priľnavosť. Znamená to, že si pripravení sledovať pohľady so zablatenými nohami, a tak oslobodiť svoje myšlienky.

TRABUCO MAX

TRABUCO MAX s technológiou pre trakciu, odpruženie a energetickú účinnosť na ceste. Táto teniska ponúka ochranné spevnenie, aby si bezstarostne bežal/-a kdekoľvek, a preto je ideálna pre každého bežca na trati.
Guma ASICSGRIP poskytuje bezkonkurenčnú priľnavosť v každom teréne - aj v najkĺzavejších terénoch. Drážky podrážky ti pomáhajú hýbať sa do kopca a z kopca pri tvojich ďalších bežeckých dobrodružstvách.
Výrazná špička-pružina technológie GUIDESOLE pracuje s doskou, ktorá dodáva štruktúru predkoleniu, vytvára valivý pohyb a pomáha poháňať chodidlo dopredu. Táto technológia pomáha znižovať flexiu / extenziu členku a výdaj energie členkového kĺbu vrátane svalov a šliach - to znamená, že môžu znížiť výdaj energie a zvýšiť účinnosť.
Pod pätou a predkolením je umiestnenej viac z technológie FLYTEFOAM, ktorá poskytujú vynikajúce odpruženie a tlmenie nárazov na chodníku. Táto pena je tiež ľahšia a odolnejšia ako tradičné medzipodrážkové peny.
Táto teniska je vybavená systémom návlekov, ktoré pomáhajú udržiavať nečistoty po ceste z interiéru. Navyše šnúrky s rýchlym šnúrovaním umožňujú ľahké nazutie a vyzutie týchto tenisiek.
Hľadáš tenisku, ktorá má správnu kombináciu priľnavosti a tlmenia nárazov? Beháš väčšinou po chodníkoch a niekedy súťažíš v ultra-pretekoch? Potom je táto teniska pre teba tou ideálnou.

 

 GEL-TRABUCO 9

Teniska GEL-TRABUCO 9 bola prepracovaná zhora nadol, aby sa presadila ako priekopník v oblasti lesných chodníkov. Je navrhnutá pre najrôznejších bežcov, ktorí chcú mať odolnú terénnu trailovú obuv so zmesou tlmenia, pohodlia a trakcie.
Teniska je tiež vybavená podrážkou ASICSGRIP a technológiou FLYTEFOAM. Ale na rozdiel od TRABUCO MAX je súčasťou výbavy ochranná podrážka proti skale. Tento dizajn má flexibilnú konštrukciu, ktorá pomáha chrániť nohu pred ostrými predmetmi.
Namiesto technológie GUIDESOLE použitej v TRABUCO MAX je navyše pridaná GEL TECHNOLOGY CUSHIONING. Tento tlmiaci materiál sa nachádza pod pätou, aby pomohol znížiť náraz, keď sa noha dotkne zeme.
Toto umiestnenie peny na strednej strane medzipodošvy je vybavené podporným systémom DUOMAX, ktorý zaisťuje stabilnejšiu jazdu, a poskytuje tak pevnejšiu hustotu, ktorá zabráni tomu, aby sa chodidlo príliš otáčalo dovnútra (nadmerná výdrž).
Táto teniska je určená pre nadšencov trailového behu, ktorí hľadajú robustnú obuv, ktorá je podporná a pohodlná.

Keď máš nutkanie objavovať - potrebu komfortu, ktorému môžeš dôverovať. Objav, kam ťa cesty môžu doviesť s touto novou kolekciou: Odbehni viac s GEL-TRABUCO 9 alebo vyskúšaj TRABUCO MAX pre neprekonateľnú priľnavosť aj v najnáročnejšom teréne.
A pre dokonalú súhru si pozri kolekciu oblečenia od ASICS.

Získaj svojho verného spoločníka pre tvoje trailové dobrodružstvo už teraz.