SUMMER SALE - tisícky produktov v zľave až do -60 % Nakupuj
Top4Running Hub na Majstrovstvách sveta v atletike v Budapešti

Top4Running Hub na Majstrovstvách sveta v atletike v Budapešti

17. 8. 2023 7 min. čítania

Týždeň plný atletiky sa blíži a my ho spravíme ešte lepším! V spolupráci s Nike budeme mať v Budapešti náš Top4Running Hub s množstvom aktivít. Pozri si, čo plánujeme!

Týždeň plný atletiky sa blíži a my ho spravíme ešte lepším! V spolupráci s Nike budeme mať náš Top4Running Hub v srdci Budapešti s množstvom aktivít. 

Na toto sa môžeš tešiť: 
 


 • Tajomstvá behania na svetovom leveli s Paulou Radcliffe

Hra s Nike atlétkou Paulou Radcliffe, legendárnou britskou vytrvalkyňou a držiteľkou svetového rekordu v maratóne. Zisti viac o Paule, jej mindsete a o tom, čo to znamená byť jednou z najlepších bežkýň sveta. Okrem toho dvaja z účastníkov získajú 200EUR voucher na Nike produkty z op4Running e-shopu! 

Kedy: piatok, 25. august o 12:30

 • Beh s Paulou Radcliffe & autogramiáda

Pridaj sa na 6km beh popri rieke s Paulou Radcliffe a otestuj Nike ZoomX Invincible 3. Beh bude vedený Nike bežeckým trénerom Aaronom. Budú rôzne skupiny bežcov, v rôznych tempách, od rýchleho po voľné. Po behu bude autogramiáda s Paulou v Top4Running Hube a každý si bude môcť pochutiť na croissantoch a káve zadarmo! 

Kedy: piatok, 25. august o 14:15

 • Evolúcia Nike tretier počas 20 rokov a sneakpeak do 2024 

Nike produkt expert z Nike centrály v Portlande príde spolu s tretrami z rokov 2004-2024. Prevedie nás evolúciu vývoja Nike atletických produktov a dovolí azrieť do budúcnosti. Zaži túto unikátnu udalosť a nauč sa viac od jedného z Nike expertov. Táto prednáška nie je verejne a bežne dostupná, takže sa rozhodne pridaj. Na záver bude kvíz, ktorého víťaz získa 200EUR voucher na nákup Nike produktov z Top4Running e-shopu! 

Kedy:

Streda, 23. august o 15:30-16:30 

Sobota, 26.august o 16:00-17:00 

 • Keyena One ochrana tretier 

Spolu s Maren Schiller privítame Coralie Gassama, bývalú profesionálnu atlétku z Francúzska, ktorá je zároveň zakladateľkou KEYENA, značky, ktorá vytvorila prvé chrániče tretier na svete. 
Keď mala Coralie 20 rokov a prechádzala si dlhým obdobím zranení, vynašla pomôcku, ktorú dnes oceňuje množstvo atlétov. Coralie sa momentálne venuje vývoju atletickej výbavy, ktorá zlepší športovcom ich komfort počas prípravy. Zúčastni sa tohoto eventu a vyhraj Keyena chránič tretier!  

Kedy: streda, 23. august o 17:00-17:45 

Sobota 26. august o 18:00-18:45 

 • Ženy v atletike 

Zúčastni sa našej debaty o ženských témach v atletike a športe, ktorú bude moderovať Maren Schiller. Hosťkami debaty budú 4 atlétky svetovej výkonnosti. Každá má svoj unikátny príbeh. Táto debata bude interaktívna a budeš mať možnosť pýtať sa atlétok otázky. Jeden z divákov vyhrá Nike Aeroswift pretekársky outfit! 

Kedy: Štvrtok 24. sugust, 11:00 - 12:30  

 • Interview s Richardom Kilty a Meta Endurance 

Ďalší pro atlét v Top4Running Hube bude Richard Kilty, 3x halový majster Európy na 60m, strieborný olympijský medajlista z Tokya v štafete 4x100m a strieborný medajlista z majstrovstiev sveta v Doha v štafete 4x100m. Spoznaj s nami jedného z najrýchlejších šprintérov speta. 

Kedy: Streda 23. august, 11:00- 12:00

 • Poraz Richarda Kilty

Prekonaj jedného z najrýchlejších šprintérov na svete. Myslíš, že na to máš? Ukáž svoje skills v hre Nintendo Switch 100m battle. Najrýchlejší bežec dňa na 100m získa 200€ voucher na Top4Running e-shop! 

Kedy: Nedeľa 27. august, 13:00-14:00

 • Top4Running komunitné behy vedené Nike trénerom Aaronom

Vybehni s nami a otestuj populárne Nike ZoomX Invincible 3 – tenisky stvorené na prevenciu zranení. Stretávame sa v Top4Running Hube, kde si môžeš požičať svoj pár. Po behu bude na každého bežca čakať káva a croissant. 

Behy budú vedené Nike bežeckým trénerom Aaronom z Veľkej Británie, ktorý momentálne pôsobí v Berlíne a pomáha ľuďom spoznávať čaro behu a pohybu. Aaron začínal ako šprintér a postupne sa prepracoval na maratóny a ultramaratóny. 

Kedy: Štvrtok, 24. august o 9:00 

Sobota 26. august o 9:00 

 • Jóga pre bežcov

Najlepší spôsob ako začať deň je s jógou, ktorá kombinuje strečingové a silové cvičenia, ktoré ti pomôžu so sústredením, koordináciou a flexibilitou. Hodiny j´gy v stredu, štvrtok a piatok budú vedené trénerkou jógy Petrou a v sobotu a nedeľu trénerkou Alex.

Stretávame sa v Top4Running Hube denne o 8:00. Karimatky budú pre teba k dispozícií, rovnako ako káva a croissanty. 

 • Live stream Majstrovstiev sveta 

Pridaj sa k nám a sleduj svojich obľúbených atlétov s nápojom a dobrým jedlom k tomu! Prvých 30 ľudí dostane pivo zadarmo, tak prídi načas! 

Kedy: Denne od 19:00 do 23:00 v Top4Running Hube

 • Meta Endurance X Top4Running diskusia

Denné novinky, sumár pretekov a zaujímavých okamihov z diania Majstrovstiev sveta. Spolu s Alexom Filitti z Meta Endurance,  Maren Schiller, Nike trénerom Aaronom, Robertom Diezom a ďalšími špeciálnymi hosťami ako Paula Radcliff, Richard Kilty, a mnoho ďalších, sa budeme venovať atletike. Pridaj sa k nám!  

Kedy:

Streda 23.8., štvrtok 24.8., sobota 26.8. a nedeľa 27.9. o 14:30-15:00 

Piatok 25.8. o 13:45-14:14 

Top4Running Hub sa nachádza na adrese Bálna Bisztró, Street Fővám tér 11-12, Budapest. Vidíme sa!


PRETEKY A PODUJATIA