END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov Kúp teraz
UA HOVR MACHINA – viac než bežecké topánky

UA HOVR MACHINA – viac než bežecké topánky

23. 3. 2020 4 min. čítania

Či už trénujete na svoj prvý maratón alebo chcete zabehnúť o niekoľko sekúnd rýchlejšie trať na 5 km, vždy hľadáte tie najlepšie bežecké topánky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vášho cieľa.

Doteraz ste však boli nútení vybrať si medzi topánkami na dlhšiu vzdialenosť alebo ľahkými pretekárskymi topánkami pre rýchlejší beh. S novými UA HOVR MACHINA tento problém jednoducho vyriešite. Získate skvelú kombináciu rychlostnej bežeckej topánky vhodnej aj pre diaľkové trate, ktorá vám pomôže dosiahnuť vašich vytýčených cieľov pre rok 2020. 

"Nové HOVR Machina predstavujú revolúciu v ponuke bežeckých topánok. Jedná sa o náš najnovší a zároveň najprepracovanejší model bežeckej obuvi. Kombinácia najmodernejších technológií v oblasti tlmenia zaistí ochranu chodidla pri behaní väčších objemov, ale nie na úkor rýchlosti. UA HOVR Machine poskytuje ideálnu rovnováhu, vďaka ktorej bežci získajú rýchlosť a zároveň minimalizujú riziko zranenia ",zmiňuje Pavel Hynek, Country Manager pre Under Armour v Českej a Slovenskej republike. 

UA HOVR MACHINANové UA HOVR MACHINA okrem svojej univerzálnosti ponúka ešte jednu cennú výhodu, ktorú určite ocenia všetci ambiciózny bežci. Okrem skvelej bežeckej obuvi získate aj služby osobného kouča. Obuv totiž jednoducho prepojíte s aplikáciou Map MyRun, ktorá vám pomôže sledovať a analyzovať vaše behy. Najnovšia verzia aplikácie pomáha dosahovať nastavených cieľov vďaka personalizovanému tréningu v reálnom čase, čím vám pomôže zlepšiť bežecký štýl a predísť zraneniu. Oproti iným bežeckým aplikáciám tu navyše môžete analyzovať aj také veci ako je uhol dopadu nohy či doba kontaktu so zemou. Vďaka prepojeniu topánok s vaším telefónom a slúchadlami sa už nikdy neschováte pred svojím trénerom, ktorého rady na zlepšenie bežeckej techniky začujete hneď, ako sa odchýlite od vášho tréningového plánu.

UA HOVR MACHINA

"S novými UA HOVR Machine pripojenými k aplikácii Map MyRun získa každý bežec svojho personalizovaného trénera zadarmo. Výhodou nie je len skvelá štatistika vašich behov, ale predovšetkým ich analýza v reálnom čase. Na jej základe je váš aktuálny beh vyhodnocovaný a vy tak dostávate pokyny na zlepšenie techniky, tempa, dĺžky kroku či rýchlosti priamo do slúchadiel. Naša technológia vám skutočne pomáha zlepšovať výkon a predchádzať zraneniam. O svojom behu budete teraz vedieť viac ako kedykoľvek predtým, " dodáva Pavol Hynek. 

Nové HOVR MACHINA sú určené pre všetkých bežcov, ktorí hľadajú rovnováhu medzi flexibilitou a odpružením. Technológia UA HOVR poskytuje pocit nulovej gravitácie, dokonale tlmí náraz pri došliapnutí a vracia absorbovanú energiu späť do každého kroku. Sieťovaný zvršok je extrémne ľahký, priedušný a pomáha zaistiť maximálnu rýchlosť.

Byť členom Top4Running Club sa oplatí

S nami budeš vždy rýchlejší. Pridaj sa do nášho vernostného programu a čerpaj veľa skvelých výhod.

Pridaj sa do klubu

UA W HOVR Machina Off Road
underarmour
UA W HOVR Machina Off Road
underarmour
UA HOVR DS Ridge Trek
underarmour
UA W HOVR Machina LDN
underarmour
UA HOVR Machina 3 Storm
underarmour
UA HOVR Machina 3 Storm
underarmour
UA W HOVR Machina Off Road
underarmour
UA FLOW Velociti Wind
underarmour
UA FLOW Velociti Wind
underarmour
UA FLOW Velociti Wind 2 DL 2.0
underarmour
Nové
UA W HOVR Machina 3
underarmour
Nové
UA W FLOW Velociti Wind 2
underarmour
Nové
Predchádzajúce
Ďalšie