END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz

Under Armour HOVR Infinite

Under Armour predstavuje novú radu bežeckých tenisiek HOVR Infinite so špeciálnou technológiou inšpirovanou gravitáciou a šikovným senzorom schopným analyzovať tempo bežca.

UA HOVR

UA HOVR – dokonalá návratnosť energie

Technológie UA HOVR bola inšpirovaná gravitáciou. Športová značka Under Armour sa rozhodla vyvinúť riešenie, ktoré by absorbovalo a tlmilo náraz jednotlivých krokov pri behaní a vrátilo túto energiu späť do ďalšieho odrazu. Mäkká pena UA HOVR ™ kombinovaná s dynamickou sieťou Energy Web tieto nárazy tlmí, vracia absorbovanú energiu späť do každého kroku a v spojení s pleteným zvrškom tenisky poskytujú bezkonkurenčné pohodlie.

UA HOVR Infinite – digitálny kouč každého tréningu

V podrážke HOVR je navyše v pravej teniske vstavaný unikátny senzor, ktorý sleduje a analyzuje tempo bežca, ubehnutú vzdialenosť a dĺžku kroku. Senzor sa prostredníctvom Bluetooth bezdrôtovo prepojí s mobilnou aplikáciou UA MapMyRun, s ktorou môže užívateľ sledovať, analyzovať a ukladať podrobné informácie o všetkých svojich tréningoch a neustále tak zlepšovať svoj výkon. Novinkou roku 2019 je funkcia Gaita Coaching, ktorá bežcom poskytuje detailné informácie o dĺžke kroku a kadenciu. Virtuálny tréner tieto hodnoty analyzuje a na základe výšky, váhy, pohlavia a tempa navrhne optimálne hodnoty pre každého bežca. Správna dĺžka kroku zlepšuje bežecký výkon a zároveň minimalizuje riziko zranenia.

UA HOVR Infinite – rodovo špecifická konštrukcia

Spoločnosť Under Armour sa pri vývoji novej bežecké tenisky zaoberala potrebami špecifickými pre komfort nôh žien i mužov. Výsledky výskumu boli jednoznačné - päty žien sú kratšie, priehlavky citlivejšie a oblasť prednej časti nôh má menší objem. To viedlo k vzniku rodovo špecifickej konštrukcie stielky UA HOVR Infinite. Stielky využívajú špičkové peny s otvorenými bunkami UA HOVR ™ a sú vytvarované tak, aby držali nohu pevne na mieste a spolupracovali s dynamickou sieťou Energy Web.

UA HOVR

UA HOVR Infinite charakteristika - vlastnosti

  • Pocit nulovej gravitácie: Mäkká HOVR pena v celej dĺžke podrážky uzavretá v dynamickej sieti Energy Web zaručuje pohodlný dopad a pružný odraz.
  • Anatomický tvar: Panské aj dámske tenisky boli vytvorené s ohľadom na odlišné anatomické potreby oboch pohlaví. Ľahký priedušný zvršok drží tvar a je elastický tam, kde je potreba.
  • 3D tvarovaná vložka: Vložka vyrobená z polyuretánovej peny pevne drží nohu a zvyšuje pohodlie. Je odlišne anatomicky tvarovaná pre obe pohlavia.
  • Hlboké flex drážky: Drážky v prednej časti podrážky podporujú anatomicky správny a efektívny pohyb chodidla.
  • Hladký stabilný povrch: Pevný penový rám spoločne s hlbokými flex drážkami zaisťujú stabilný a hladký pohyb po nekonečné kilometre.
  • 360° reflektivita: Bezpečný tréning aj za zhoršených svetelných podmienok.
  • Meranie bežeckých dát: Bezdrôtové pripojenie s aplikáciou UA MapMyRun, ktorá sleduje a analyzuje tempo behu, vzdialenosť, kadenciu, dĺžku kroku. Na základe týchto údajov navrhuje, ako zlepšiť tréning.
UA W HOVR Machina Off Road
underarmour
UA W HOVR Machina Off Road
underarmour
UA HOVR DS Ridge Trek
underarmour
UA W HOVR Machina LDN
underarmour
UA HOVR Machina 3 Storm
underarmour
UA HOVR Machina 3 Storm
underarmour
UA W HOVR Machina Off Road
underarmour
UA FLOW Velociti Wind
underarmour
UA FLOW Velociti Wind 2 DL 2.0
underarmour
Nové
Predchádzajúce
Ďalšie