5% extra zľava pre členov klubu práve teraz Staň sa členom
Rekapitulácia maratónu vo Valencii 2022

Rekapitulácia maratónu vo Valencii 2022

12. 12. 2022 2 min. čítania

Na začiatku decembra sme si opäť užili fantastický víkend s našimi ambasádormi - tentokrát v Španielsku. Prečítajte si našu rekapituláciu maratónskeho víkendu vo Valencii.

Prečo chcú všetci profesionálni športovci bežať maratón vo Valencii? Pretože chcú prekonať svoje osobné rekordy na trati jedného z najrýchlejších maratónov v Európe!

Valencia Marathon

Go Faster. Together.

My sme tam boli tiež - spolu s veľkou skupinou Top4Running ambasádorov, ktorí sa odhodlali zdolať veľkú výzvu - Valencia Maratón 2022.

Najprv sme sa boli rozklusať po Valencii, s cieľom obzrieť si mesto a nasať amtosféru blížiacich sa pretekov.
Valencia Marathon 2
 

Pripraviť sa - Pozor - Štart 


O pár hodín neskôr... bol deň D! Maratón je za rohom a pravidlo hovorí, že pokiaľ niesi nervózny, nie si priravený pretekať - my sme veru boli.
O 8:15 ráno vyštartovali najrýchlejší atléti, pripravení nechať na trati všetko. Ako je známe, počas maratónu sa môže stať čokoľvek. Naši ambasádori si užili každý kilometer a zabojovali v snahe dosiahnuť čo najlepší čas.

Valencia Marathon 3

Valencia - Najrýchlejšie mesto v Španielsku


Kelvin Kiptum vyhral preteky mužov v čase 2:01:52 
To však nie je všetko! Bol zároveň tretí najrýchlejší maratónec sveta, vylepšil traťový rekord maratónu vo Valencii a bol to najrýchlejší martónsky debut všetkých čias! WOW!

Preteky žien vyhrala Amane Beriso vo famóznom čase 2:14:57. 

Valencia Marathon 4Opäť sa potvrdilo, že maratón vo Valencii je ideálny pretek pre všetkých bežcov, ktorí chcú prekonať svoje maratónske osobné rekordy na rýchlej rovinatej trati, v perfektnom počasí.