END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz

On Cloudswift

Švajčiarsky výrobca športového vybavenia On prichádza s inovatívnou tlmiacou penou Helion.

Švajčiarska značka športového vybavenia On inšpiruje bežeckú scénu svojou jedinečnou technológiou CloudTec® už deväť rokov. Teraz prichádza s najnovšou revolučnou inováciou v podobe výkonnostnej bežeckej obuvi Cloudswift, ktorá ako prvá využíva novú SuperPen Helion ™ tejto značky.

Pena Helion ™ ponúka vlastnosti, ktoré ostatné peny nemajú a vďaka ich kombinácii prináša odolnosť a odpruženie na úplne novej úrovni. Jedinečnú penu On Helion ™ tvorí špeciálna konštrukcia zo stabilných tvrdých prvkov aj mäkších elastických segmentov. Je preto odolnejšia, bez toho aby pribrala na hmotnosti, a ponúka lepšie odpruženie pri zachovaní rovnakého tlmenia. Dobre odoláva teplote, takže tlmenie funguje prvotriedne za chladného i teplého počasia. Vďaka tomu, že spoľahlivo vracia vydanú energiu, chráni nohy pri dopade na ceste a podporuje váš výkon.

"Keď sme sa pustili do vývoja tejto novej superpeny, riadili sme sa heslom len žiadne kompromisy," vysvetľuje Olivier Bernhard, spoluzakladateľ spoločnosti On a niekoľkonásobný víťaz Ironmana. "Ak máte pri behu podať ten najlepší výkon, musí taký výkon predviesť aj vaša obuv. Byť druhý jednoducho nestačí.

Žiadna iná pena nám nedokázala ponúknuť to, čo sme chceli, tak sme sa rozhodli vyrobiť si vlastné. Helion ™ je ľahšia, mäkšia a agilnejšie pena, ktorá je pri každom kroku plná života. "

Úplne nová obuv Cloudswift je vyrobená pre všetkých, ktorí behajú po meste a majú radi ľahké a rýchle tenisky s vynikajúcim tlmením a ochranou pri došliapnutí. Prvky Cloud v novom tvare umiestnené na podrážke sa stlačia diagonálne, aby zlepšili horizontálne tlmenie a odolné gumové výstuhy slúžia pre lepšiu trakciu. V prednej časti tenisky sa potom prvkami Cloud spoja v strednom kanáliku a tým sa postarajú o presnejší odraz bez straty energie.