ASICS Superblast 2
Posuň sa zo zóny štandard na super. Unisex bežecká obuv ASICS Superblast 2 ti prináša citlivejšiu a energickejšiu spätnú väzbu na každý tvoj pohyb v porovnaní s inými tlmenými topánkami značky ASICS.
Mezipodrážka je doplnená kombináciou FF BLAST™ PLUS ECO a FF TURBO™ PLUS tlmením. Táto pena, použitá aj u nášho európskeho modelu METASPEED™, pomáha k vytvoreniu jedného z najľahších a najpružnejších bežeckých zážitkov.
Svršok zo sieťoviny bol navrhnutý s asymetrickým dizajnom. Vizuálne zaujímavejšie túto obuv robia farebné detaily v strednej časti aj na bokoch.
Priedušný vršok z technickej sieťoviny pomáha udržať tvoje nohy svieže.
Systém uchytenia jazyka zabraňuje jeho šmýkaniu a vytvára lepšie padnutie.
FF TURBO™ PLUS technológia tlmenia pre lepšiu kompresiu a citlivejšiu odozvu.
FF BLAST™ PLUS technológia sa stará o ľahké tlmenie dopadu a napomáha k efektívnejšiemu odrazu.
Podrážka inšpirovaná trampolínou pre lepší prechod z dopadu do odrazovej fázy.
AHARPLUS™ gumové drážky pre zvýšenú odolnosť podrážky.
Vložky sú sfarbené pomocou technológie, ktorá znižuje spotrebu vody až o 33% a vyprodukované množstvo oxidu uhličitého až o 45% v porovnaní s konvenčnou technológiou farbenia.
Reflexné detaily sa starajú, aby si bol viditeľný aj za znížených svetelných podmienok.
Rozdiel päta/špička: 8 mm (45/37)
Hmotnosť: 250 g
Neutrálna došľap
Asics Europe B. V., Hansemannstrasse 2, 41468 Neuss - DE
https://www.asics.com/at/de-at/contact-us/contact-us.html
AHAR+
Materiál s vysokou odolnosťou a nižšou hmotnosťou. Skosený a asymetrický tvar päty až do miesta odrazu cez prsty na nohách. Tenšia a ľahšia verzia gumy AHAR (ASICS High Abrasion Rezistencia).
FF BLAST™ PLUS
FF BLAST TURBO™
- Tovar môžeš do 30 dní vrátiť.
- Tovar musí byť v pôvodnom stave, nenosené a a v originálnom obale s pôvodnými visačkami.
- Ak potrebuješ inú veľkosť alebo farbu, urob si prosím novú objednávku. Výmena nie je možná.
- Ak ti dorazí poškodený tovar, informuj o tom, prosím, do 24 hodín telefonicky alebo e-mailom náš zákaznícky servis.
