Hodinky Garmin Forerunner 35 Optic Green

Unisex
Farba: zelená
010-01689-11
€130,90 s DPH

Vypredané

Ľutujeme, tovar je momentálne vypredaný. Pozri si novšie modely, ktore sú aktuálne na sklade.

Nakup ešte za 0 a zlacní si dopravu. Nakúp ešte za €100 a získaj dopravu zadarmo
€0
€100
Popis

Garmin Forerunner 35 Optic

Garmin Forerunner 35 je nový model bežeckých GPS hodiniek s optickým meraním tepu priamo na zápästie ruky.

vlastnosti:

Citlivý prijímač satelitného systému GPS
Vstavaný optický snímač srdcového tepu
Bluetooth prepojenie s mobilným telefónom a automatická synchronizácia s Garmin Connect
Smart notifikácia, ovládanie hudby, LiveTracking
Celodenný záznam aktivity (kroky, kalórie, intenzívny minúty) + upozorňovanie na neaktivitu
Celodenný monitoring srdcového tepu, monitoring spánku
Vibračná signalizácia a alarmy
Samostatné profily aktivít (beh, beh vnútri, bicykel, chôdza, kardio)
Možnosť spárovanie s externými snímačmi pomocou ANT +
Výdrž batérie až 13h resp. až 9 dní
Vodeodolné prevedenie (5 ATM)
Veľmi nízka hmotnosť: len 37g
Forerunner 35 patrí do novej generácie GPS hodiniek, ktoré majú minimálne rozmery, nízku hmotnosť a mäkký, prispôsobivý remienok. Oproti väčším GPS sporttesterům sú preto vhodné aj pre ženy alebo športovcov s menším zápästím. Forerunner 35 ponúka veľmi slušnú funkčnú výbavu. Nechýba samostatné športové profily pre beh, beh na páse, jazdu na bicykli alebo fitness cvičenie. Hodinky majú k dispozícii vibračné alarmy, funkcia AutoLap, AutoStop, automatické odosielanie tréningov do tréningového denníka prostredníctvom mobilného telefónu alebo napríklad chytré funkcie v prípade prepojenia so smartphonom.

Forerunner 35 má k dispozícii vstavaný krokomer, ktorý patrí k štandardnej výbave väčšiny moderných športových hodiniek, rovnako ako možnosť merania dĺžky a kvality spánku. Monitoring denných aktivít je doplnený o celodenné priebežné merania srdcového tepu, vrátane automatickej detekcie pokojového srdcového tepu. V prípade, že chceš hodinky využiť na meranie vnútorných fitness aktivít ako je spining, aerobik alebo napríklad zumba, je možné hodinky využiť a čas, srdcový tep, prípadne tempo sledovať a zaznamenať bez zapnutého GPS prijímača. Výhodou hodiniek je, že sú schopné fungovať samostatne aj keď je neprepojíte s mobilným telefónom. Funkcie športtesteru sú na telefóne nezávislé a funkcie chytrých hodiniek sú k dispozícii, ako pridaná funkcia navyše.

Ak sa venuješ nielen behu, ale aj cyklistike, prípadne in-line korčuľovanie alebo lyžovanie, bude sa ti u hodiniek hodiť možnosť využitia viacerých športových profilov. V každom z profilov si hodinky pamätajú samostatné nastavenie - pri behu môžeš sledovať tempo (min / km), pri jazde na bicykli rýchlosť (km / h) ... V každom z profilov je možné užívateľsky na displeji nastaviť kombináciu veličín, ktoré chceš pri danej aktivite sledovať (napr. tempo / čas / vzdialenosť). V prípade podobného nastavenia profilov nie je nutné v okamihu zmeny typu športu hodinky zložito přenastavovat, stačí jednoducho vybrať iný športový profil.

Samostatnou a často opomínanou funkcií hodiniek je tréningový denník Garmin Connect. Hoci sa často v popise Garmin športtesterov neopisuje, tvoria veľkú časť hodnoty športových GPS hodiniek Garmin. Garmin Connect je on-line tréningový denník, ktorý ochraňuje, vyhodnocuje a prípadne zdieľa záznamy zo športových aktivít. Garmin Connect je buď prístupný z počítača (PC, iOS) na webovej stránke https://connect.garmin.com alebo ako mobilné aplikácie Garmin Connect Mobile pre inteligentné telefóny a tablety (iOS, Android, Windows Mobile). Garmin Connect, ktorý je k dispozícii plne v českom jazyku, vie vyhodnotiť väčšinu outdoorových alebo indoorových športov a nielen zobraziť GPS záznam aktivity nad mapou, ale aj kombinovať záznamy výškového profilu, tempa, tepovej frekvencie, rýchlosti ... a celého radu ďalších veličín. Akékoľvek záznamy môžeš poslať priateľom pomocou emailu či jednoduchého odkazu alebo jednoducho zdieľať pomocou sociálnych sietí.

Číslo produktu
010-01689-11
Pohlavie
Unisex
Farba
Zelená
Záruka
2 roky

Zatiaľ tento tovar nikto nehodnotil

Na tento produkt nebol zatiaľ žiadny dotaz.

Podobný tovar