END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz
35th ASICS Austrian Women's Run - registruj sa teraz!

35th ASICS Austrian Women's Run - registruj sa teraz!

20. 4. 2023 3 min. čítania

35. ročník ASICS Austrian Women's Run sa uskutoční 4. júna 2023. Zaregistrujte sa teraz a zažite najväčší ženský závod v Európe.

ASICS Austrian Womens Run (AÖFL) sa tento rok opäť uskutoční vo viedenskom Prateri - tentoraz pod heslom #WeRunToMove. S viac ako 20 000 štartujúcimi z takmer 100 rôznych národov sa jedná o najväčšiu ženskú bežeckú akciu v celej Európe. ASICS rakúsky beh žien znamená atmosféru, motiváciu a odvahu!

Registruj sa!

Už 35 rokov je táto klasická, ženská akcia oveľa viac, než len beh. Cieľom Women's Run je inšpirovať ženy a dievčatá na behanie. Ide o prijatie a zviditeľnenie žien vo všetkých oblastiach života, pretože spoločne sa dajú veci meniť.

AAWR2023

"Mojim poslaním bolo nadchnúť ženy a dievčatá pre beh. Aj o 35 rokov neskôr v tomto cieli stále pokračujem," hovorí Ilse Dippmannová, zakladateľka a organizátorka AÖFL.

Všetky bežkyne sa 4. júna 2023 môžu zúčastniť behu na 5 alebo 10 km. Okrem toho je vypísaná aj disciplína 5 km Nordic Walking.

AAWR 2023

5km

Nezáleží na tom, či chcete zabehnúť svojich prvých 5 km, alebo či chcete zaútočiť na svoj osobný rekord: 5km trať je krásna, vedie cez viedenský Prater, je rovinatá a vedie zelenou prírodou. Po ceste vás budú povzbudzovať kapely, diváci a bubenícke skupiny, ktoré sa postarajú o fenomenálnu atmosféru. Päťkilometrová trať je zároveň medzinárodnou ženskou traťou a hlavnou traťou AÖFL.

Hoci závod nie je len o výkone, niektoré ženy predvedú, ako rýchlo sa dá behať. Za zmienku stojí Gladys Chepkuruiová z Kene, ktorá v roku 2021 vytvorila traťový rekord na 5 km časom 14:49 min!

AAWR2023

10 km

Je pre vás 5 km príliš málo? Potom sa rozhodnite pre dvojnásobnú vzdialenosť! Prijmite výzvu a nechajte sa inšpirovať skvelou atmosférou k behu na 10 km.

5 km Nordic Walking

Nechcete bežať, ale napriek tomu sa chcete zúčastniť? Potom sa prihláste spoločne so svojimi priateľmi na päťkilometrovú chodeckú trasu Nordic Walking!

Tak na čo ešte čakáte? Vezmite svojich priateľov a registrujte sa do 26.4.2023 na ASICS Austrian Womens Run 2023!

Registruj sa!

Gallery

Spoločnosť Top4Running je aj tento rok partnerom ASICS Austrian Womens Run. Pri závodnom víkendu od 3. júna do 4. júna 2023 získate v predajnom stane Festwiese všetky kúsky z najnovšej ASICS kolekcie.

Tešíme sa na teba!