END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz

95. Medzinárodný maratón mieru Košice

Deväť súťaží a takmer 14 000 bežcov sa predstavilo na najstaršom maratóne v Európe a zároveň druhom najstaršom maratóne na svete. Medzinárodný maratón mieru v Košiciach písal už svoj 95. ročník a nechýbal na ňom ani Top4Running.

Výsledek obrázku pro maraton kosice 2018

Netrúfali sme si síce tento rok na plných 42km nakoľko vrchol patril tento rok maratónu v Berlíne. Volili sme teda ,,jemnešiu" voľbu a to polmaratón. Počasie prialo, nálada v teame bola výborna a množstvo nadšených fanúšikov popri trati nedalo možnosť únave ani pred koncom pretekov.

Preteky odštaroval najstarší aktívny štartér vo veku 88 rokov Štefan Hrušovský, ktorý mal popri svojom boku olympiských šampiónov Mateja TóthaDavida Svobodu. Víťazom maratónu sa stal Keňan Raymond Choge s časom 2:08:11 h. Najväčšie prekvapenie bolo v podaní slováka Tibora Sahajdu, ktorý podal neuveriteľný výkon s časom 2:15:59.

Výsledek obrázku pro kosice maraton 2018 raymond choge

Nič iné nám aktuálne už nezostáva, ako sa pomaly tešiť na nový ročník, ktorý bude písať svoj 96 ročník a budeme zároveň pevne dúfať, že sa tam opäť uvidíme a spoločne si to zabehneme do rovnakého cieľa :)

Andrej Šulaj - Top4running

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Fast-R Nitro Elite Elektrocharged
puma
ADIZERO ADIOS PRO 3
adidas
Udržateľnosť
METASPEED SKY+
asics
Udržateľnosť
Cloudboom Echo
onrunning
Udržateľnosť
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
FuelCell SuperComp Elite v3
newbalance2
ADIZERO PRIME SP2
adidas
Udržateľnosť
ADIZERO ADIOS PRO 2
adidas
ZOOM JA FLY 3
nike
ADISTAR CS W
adidas
Udržateľnosť
Predchádzajúce
Ďalšie