Kúp si Suunto hodinky a získaj slúchadlá v hodnote 150€ ZADARMO! Nakúp teraz

95. Medzinárodný maratón mieru Košice

Deväť súťaží a takmer 14 000 bežcov sa predstavilo na najstaršom maratóne v Európe a zároveň druhom najstaršom maratóne na svete. Medzinárodný maratón mieru v Košiciach písal už svoj 95. ročník a nechýbal na ňom ani Top4Running.

Výsledek obrázku pro maraton kosice 2018

Netrúfali sme si síce tento rok na plných 42km nakoľko vrchol patril tento rok maratónu v Berlíne. Volili sme teda ,,jemnešiu" voľbu a to polmaratón. Počasie prialo, nálada v teame bola výborna a množstvo nadšených fanúšikov popri trati nedalo možnosť únave ani pred koncom pretekov.

Preteky odštaroval najstarší aktívny štartér vo veku 88 rokov Štefan Hrušovský, ktorý mal popri svojom boku olympiských šampiónov Mateja TóthaDavida Svobodu. Víťazom maratónu sa stal Keňan Raymond Choge s časom 2:08:11 h. Najväčšie prekvapenie bolo v podaní slováka Tibora Sahajdu, ktorý podal neuveriteľný výkon s časom 2:15:59.

Výsledek obrázku pro kosice maraton 2018 raymond choge

Nič iné nám aktuálne už nezostáva, ako sa pomaly tešiť na nový ročník, ktorý bude písať svoj 96 ročník a budeme zároveň pevne dúfať, že sa tam opäť uvidíme a spoločne si to zabehneme do rovnakého cieľa :)

Andrej Šulaj - Top4running

FuelCell SuperComp Elite v4
newbalance2
Nové
Cielo X1
hoka
Nové
M MONT BLANC CARBON
altra
Nové
ENDORPHIN PRO 4
saucony
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ADISTAR CS W
adidas
Udržateľnosť
ADIZERO ADIOS PRO 3 W
adidas
Nové
METASPEED SKY PARIS
asics
Nové
evoSPEED Tokyo Future FASTER+ 2
puma
WAVE REBELLION FLASH
mizuno
Udržateľnosť
Cloudboom Echo 3
onrunning
Nové
Vaporfly 3 Premium
nike
Nové
Predchádzajúce
Ďalšie