END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov Kúp teraz

Recenzia Nike Pegasus 36 z pohľadu hobby bežca

Každý jeden tréning posúva naše limity ďalej. Hlavne tie moje a to najmä vo chvíľach, kedy si myslím, že viac do toho už nedokážem dupnúť.

Nyborhy a Nike Pegasus 36

Veľa okamihov v behu a hlavne u nás hobby bežcov je, keď si nesieme bremená z celodennej roboty a musíme sa prestaviť na fázu dňa zvanú TRÉNING. U mňa toto prestavenie nastane vtedy, keď sa oblečiem do tréningových vecí a obujem si bežecké tenisky. Samotné zamyslenie sa nad tréningom prichádza pri výbere bežeckých tenisiek, či ide o intervalový tréning, tempový beh alebo long run.

Nyborhy Pegasus 36

Nike Pegasus 36 mi toto rozhodovanie často uľahčuje najmä z toho dôvodu, že v nich viem odtrénovať kvalitné tréningy, či sú to intervalové ale aj voľné výbehy. Pri intervaloch na dráhe mi dodávajú pocit rýchlosti a podporu vo vyšších rýchlostiach vďaka vláknam Flywire a pri voľných behoch viem, že mi dodajú vynikajúce odpruženie vďaka medzipodrážke z peny Cushlon DT

Nyborhy Nike Pegasus 36

V týchto teplých dňoch zároveň veľmi oceňujem ich dokonalú priedušnosť a tým pádom noha v teniske netrpí. A aký parameter je pre dievčatá najdôležitejší??? Predsa ich dizajn! Chceme sa páčiť nielen v robote, voľnom čase ale aj na tréningu a týmto kúskom Pegasus 36 dievčatá rozhodne nič nepokazíte ;)

Nyborhy Nike Pegasus 36

Ako v skratke hodnotím Nike Pegasus 36 ? Priedušnosť, štíhlosť a výborna absorbcia nárazov zaraďuje tieto tenisky medzi tie najlepšie, ktoré som kedy mohla vyskúšať. Spoľahlivá rýchlosť pri každodennom behu je presne to, čím by som ich najlepšie charakterizovala. A samozrejme, nájdeš ich aj v pánskom prevedení ;)

Foto/text : https://www.instagram.com/nyborhy/