END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz

Nike ZoomX Vaporfly Next% na MMM Košice !

Keď som začínala behávať, nikdy som nepomyslela na to, že budem práve ja ten človek, ktorý pocíti nutkanie posúvať svoje limity.

Nike ZoomX Vaporfly Next%

Keď som sa pred rokom začala intenzívnejšie venovať behu, nikdy by som si nepomyslela, ako mi zmení život. Chuť k behu bola taká silná, že netrvalo dlho a začala som posúvať svoje výkonostné hranice. Dála som si prvotné výzvy a jedna z nich bola polmaratónska trať v Bratislave. Cieľ bol jasný, dobehnúť pod 1:40 . Podarilo sa! Môj čas napokom bol tesne pod a to 1:38:55 ! Netrvalo dlho a ako bežecká partia sme sa rozhodli, že v tomto budeme pokračovať a nasledujúca výzva nás čakala na jednom z najstarších maratónov v Európe.

Nike ZoomX Vaporfly Next%

MMM v Košiciach je známy svojou rýchlosťou, preto aj moje očakávanie bolo zlepšiť osobák. Povedala som si, ,,ok, tento polmaratón dám pod 1:30" .Samozrejme, okrem tréningov som musela riešiť aj obuv s ktorou budem bežať. V čase, keď moja príprava začala, Nike vydalo novinku Nike ZoomX Vaporfly Next% a ja som už vtedy vedela, že toto je teniska pre mňa.

Nike ZoomX Vaporfly Next%

V Košiciach panovalo nie moc idealne počasie na rekordy. Silný vietor na nálade moc nepridával a teploty pod 10 stupňov Celzia taktiež. Aj napriek týmto okolnostiam sa to PODARILO ! Podarilo sa mi dobehnúť bez akéjkoľvek krízy s tempom 4:13/km . Môj výsledny čas bol 1:28:49 !

Nike ZOOMX VAPORFLY NEXT%

 Nike ZoomX Vaporfly NEXT%  je stroj na zbieranie medailí, stroj na zbieranie osobákov . A čo je dôležité spomenúť, nezáleži ci si profík alebo amatér. Ak chceš prekonávať svoje limity, tento doping v podobe ZoomX Vaporfly vrelo odporúčam!