END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz

adidas Ultraboost 19

adidas predstavuje nové bežecké tenisky adidas Ultraboost 19, doteraz najresponzívnejšie a energiou najviac nabité ikonické tenisky, s ktorými sa zrodilo aj nové poňatie behu.

Na vytvorení nových adidas Ultraboost 19 spolupracovali dizajnéri a vývojári značky adidas s tisíce bežcami po celom svete. Spoločne zjednodušili konštrukciu pôvodných tenisiek Ultraboost zo 17 prvkov na obyčajné funkčné 4 komponenty, ktorých hlavnou úlohou je zaistiť maximálne pohodlie a výkon. Vytvorili tak ľahšiu konštrukciu a siluetu tenisky s aktívnym odpružením pre úplne nový zážitok z behu v mestskej džungli. Táto vysoko funkčná neutrálna bežecká obuv ponúka neprekonateľné pohodlie a návratnosť energie. Ľahká dynamická obuv adidas Ultraboost 19 je vyrobená pomocou technológie motion weave, je pružná a zároveň nohu pri behu dobre spevní. Priliehavá konštrukcie kopíruje tvar chodidla a zmierňuje tlak na najviac namáhaných miestach.

Čo prináša nový dizajn a 4 konštrukčné elementy tenisky adidas Ultraboost 19?

  • Optimalizovanú technológiu BOOST. Medzipodošva obsahuje o 20% viac kapsúl BOOST, vďaka ktorým predstavuje doteraz najaktívnejší odpruženie a viac energie v každom kroku. Čím viac energie pri došľape vydáte, tým viac energie sa vám vráti.
  • To funguje ruka v ruke s úplne novým stabilizačným prvkom Torsion Spring umiestneným v medzipodošve, ktorý poskytne spevnenie počas došľapu a dynamiku pri odraze. Zabráni tak strate energie pri prechode medzi jednotlivými fázami každého bežeckého kroku.
  • Konštrukcia päty 3D Heel Frame prináša dokonalú kombináciu flexibility a spevnenie pre stabilný došľap aj odraz a tak aj celkovo sebaistejší beh.
  • Bezšvový a priedušný zvršok adidas Primeknit 360 príjemne obopne chodidlo ako druhá koža. Jeho funkčná ale zároveň ľahká konštrukcia sa postará o cielené spevnenie.
  • adidas Ultraboost 19 tiež disponujú vylepšenú pružnou podošvou Stretchweb, ktorá v kombinácii gumovým materiálom Continental zaisťuje mimoriadnu priľnavosť tenisky na mokrom aj suchom povrchu.

adidas Ultraboost 19 boli inšpirované a vytvorené pre novú éru behu, ktorú charakterizuje výkon, kreativitu, otvorenosť a zdieľanie, ale hlavne snahu o zmenu seba samého i sveta okolo nás.

Dostupné v pánskej i dámskej verzii a v niekoľkých farebných variantoch od februára 2019.

ADIZERO ADIOS PRO 3
adidas
Udržateľnosť
ADIZERO PRIME SP2
adidas
Udržateľnosť
ADIZERO ADIOS PRO 2
adidas
ADISTAR CS W
adidas
Udržateľnosť
adizero Takumi Sen 8
adidas
Udržateľnosť
ULTRABOOST 22
adidas
Udržateľnosť
ADIZERO ADIOS PRO 3
adidas
Udržateľnosť
4DFWD 2 M
adidas
Udržateľnosť
ULTRABOOST 22
adidas
Udržateľnosť
ADIZERO PRIME X STRUNG
adidas
Udržateľnosť
ADIZERO PRIME X STRUNG
adidas
Nové
ADIZERO ADIOS PRO 3
adidas
Udržateľnosť
Predchádzajúce
Ďalšie