LEN PRE ČLENOV: Neobmedzená doprava zadarmo Chcem do klubu

Club Day 25. - 27.2. 2021

Pridaj sa do Top4Running Club teraz a užívaj si neobmedzenú dopravu zadarmo do 27.2. 23:59.

V tejto bežeckej partii nechceš chýbať. Všetko, čo u nás na sklade pristane, ti naservírujeme ako prvému rovno pod nos. Budeš u nás vždy vážený hosť užívajúci si smršť tých najlepších bežeckých vychytávok v kombinácii s kopou výhod, zliav a akcií.
Top4Running Club je tvoja vstupenka do vybranej spoločnosti bežcov a práve teraz ťa pozývame, aby si si túto starostlivosť začal užívať. Pokračuj ďalej a vitaj v klube.

T4R Club


Prečo sa stať členom? Dáme ti hneď niekoľko dobrých dôvodov:

  • Získaš dodatočnú zľavu 5% z aktuálnych e-shopových cien na každý nákup na Top4Running.sk platnú takmer na celý sortiment.
  • Získaš prednostný prístup k exkluzívnym novinkám a limitovaným produktom a budeš tak mať väčšiu šancu, že ti neutečie tvoja veľkosť.
  • Špeciálne akcie a zľavy len pre členov klubu

Ako sa zaregistrovať do Top4Running Club?

Jednoduchšie to byť nemôže, stačí se rovno zaregistrovať na tejto stránke cez tlačidlo "Chcem do klubu".

Ako uplatním členskú zľavu 5%?

Zľavu ti automaticky priradíme k emailu, ktorým si registrovaný do Top4Running Club. To, že je zľava aktívna, potom sám uvidíš vo svojom zákazníckom profile na Top4Running.sk v sekcii "Moje zľavové kódy". Takmer všetky produkty tak budeš mať za klubovú cenu a to sa vždy hodí, nie?

Ako dlho môžem byť členom klubu, ako môžem predĺžiť, alebo ukončiť svoje členstvo?

Členom Top4Running Clubu budeš až do 31. 3. 2021. Svoje členstvo si môžeš spravovať vo svojom užívateľskom profile. Účasť v klube je dobrovoľná a môžeš sa z neho kedykoľvek odhlásiť cez odkaz v emaily.
Od apríla 2021 chystáme vylepšenú veriu Top4Running Club a budeme ťa o nej včas informovať. Teš sa.