END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov Kúp teraz

Barcelona - Nike Launch Event nového modelu Pegasus 36 Trail

Minulý víkend sme dostali exkluzívne pozvanie od Nike do Barcelony, kde sme sa zúčastnili akcie Global Launch Event ZOOM AIR PEGASUS 36 TRAIL.

Pegasus Trail

Pegasus Trail

V piatok nás najprv prijal Keith Houlemard, Nike Running GM EMEA, ktorý nám v rámci diskusie s profesionálnymi trailovými bežcami Davidom Laneyem, Sallym McRae a Pablom Villou vysvetlil, ako sa vďaka systematickej spolupráci s atlétmi podarilo integrovať ich poznatky do vývoja nových Pegasus 36 Trail. Potom nás uviedol do histórie kolekcie Nike Trail a zmienil mnoho zaujímavých postrehov k samotnému vývoji tohto modelu za posledných 40 rokov.

Pegasus TrailPegasus Trail

NIKE TERRA GOATEK z roku 1999 - model inšpirovaný kopytami horských kôz.

Pegasus Trail

Nové NIKE PEGASUS 36 TRAIL s dvoma tlmiacimi jednotkami Zoom Air a trailovou podrážkou.

Potom došlo na skúšobný beh v nových Pegasus Trail vedený trailovým profíkom. V sobotu sme dostali možnosť vyskúšať tento model aj v pretekárskych podmienkach, konkrétne v rámci Nike Can Ranga Relays, ktorý Nike organizuje.

Pegasus TrailPegasus Trail

V tomto preteku absolvovali 3-členné tímy dvakrát tri rôzne trailovej okruhy s dĺžkou približne 5 km, avšak s prevýšením medzi 200-300 metrov a obtiažnym trailovým terénom. Už od štartu v Tibidabo na bežca čakali väčšinou strmé, náročné výbehy v kombinácii s prudkými spádmi a v závere opäť príkre stúpania.

Pegasus TrailPegasus Trail

Nike Pegasus Trail má dve tlmiace jednotky Zoom Air, ktoré poskytnú bežcovi vytúžené pohodlie. Špeciálne trailová podrážka optimalizuje trakciu pri behu v teréne. Nový systém šnurovania v sebe integruje technológiu Flywire, ktorá dodáva nohe potrebnú stabilitu.

Pegasus Trail

Model Pegasus 36 Trail bude k dispozícii od 6. júna na Top4Running.

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
Invincible 3
nike
Nové
ZoomX Vaporfly Next% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Air Zoom Tempo NEXT%
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
Predchádzajúce
Ďalšie