END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov Kúp teraz

Kineziologické tejpy Esio Kinesiology

Upevni svoj výkon s tejpmi Esio. Športový výkon na tej najvyššej úrovni ponúka nenapodobiteľnú radosť a nezabudnuteľné zážitky, ale nesie so sebou aj mnoho úskalí.

Jedným z nich je enormný fyzický náporov na telo, ktorý prináša únavu a početné zranenia. V modernej dobe je ochrana a prevencia pred týmito zraneniami nevyhnutná. Presne na to sú tu kineziologické tejpy Esio. 

Určite si kineziologické tejp už videl v akcii na telách profesionálnych bežcov. Farebne pestré a na prvý pohľad neprehliadnuteľné, ale to nie je ich najväčšia prednosť. Tejpovacie pásky Esio slúžia k znižovaniu bolesti pri svalových zranení a chráni pred ďalším fatálnym poškodením svalov a kĺbov. Jednoducho sa dá povedať, že sú vonkajším zastupiteľom porušených svalov v tele. Zlepšujú tiež tok krvi a lymfatických tekutín, čím znižujú opuchy a krvné výrony.

Aplikácia kineziologických tejpov ti uľaví od dočasne nepríjemnej bolesti. Esio tejp zoženieš v našich predajniach a na e-shope Top4Running v mnoho farebných prevedeniach.