END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz

Nike Pegasus UTMB Trail

Budúci pondelok štartuje obľúbený horský Ultramaratón Ultra-Trail du Mont Blanc a Nike prichádza s obľúbenou bežeckou topánkou Nike Pegasus v trailovej úprave v limitovanej farbe vydanej práve k oslave tohto sviatku svetového horského behania.

Pegasus UTMB Trail

Závod sa beží naprieč Francúzskom, Talianskom a Švajčiarskom a práve vlajky týchto troch štátov sú malým detailom nad pätou topánky. Rovnako tak aj celá trasa pretekov spoločne s mapou štátnych hraníc je vyobrazená na vložke topánky.

Ďalším detailom topánky je výškový profil celého 166 km dlhého Ultramaratón, ktorý je znázornený na jazyku.

Nike Pegasus UTMB Trail

UTMB je typické pre svoje dve miesta: štartové Chamonix (v nadmorskej výške 1035m.n.m.) A najvyššom vrchole celého závodu, Pyramides Calcaires. Práve tieto body sú zakreslené na pravej a ľavej päte.

Nike Pegasus UTMB sa pýši hornou časťou zo sieťoviny, ktorá zlepšuje odvod potu, odolnou kožou v oblastiach, kde dochádza k vysokému opotrebeniu napr. Od vetvičiek či kameňov, ako je špička a päta. Tieto časti majú tiež vlastné Air Zoom jednotku, ktorá umožňuje správnu reakciu a stabilitu na nerovných cestách. Podrážka je lemovaná zväčšenými okami s plochými vrcholmi, ktoré poskytujú lepšiu trakciu na mokrom a voľnom povrchu a ponúkajú jednoduchý prechod z terénu na ceste.

Pegasus UTMB Trail

Za Nike Pegasus UTMB Trail stojí skvelý príbeh, ktorý stojí za to! Buď jeho súčasťou!

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Invincible 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
ZoomX Dragonfly Bowerman Track Club
nike
Zoom Fly 4
nike
Predchádzajúce
Ďalšie