END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz
Nové adidas SOLARBOOST 3

Nové adidas SOLARBOOST 3

17. 12. 2020 3 min. čítania

Táto nová bežecká obuv adidas ✅ je dokonalým spoločníkom na dlhé vzdialenosti

 Ultra komfort: To je to, čo si väčšina bežcov adidas spája s teniskou SOLARBOOST. Verné heslu: Čím viac energie dáš, tým viac dostaneš. SOLARBOOST, inšpirovaný leteckým priemyslom, je vysoko technická obuv pre bežcov s vysokým počtom kilometrov. A tento verný spoločník pre každú vzdialenosť dostal teraz aktualizáciu.
Pod témou dôveruj svojej obuvi, ver svojmu behu stojí aktuálna kampaň „Dôveruj svojmu behu“ pre SOLARBOOST 3:

fgdgdf

Nová teniska - ešte viac vedenej energie

Navrhnutý sieťovaný materiál s prekrytiami

Konštruovaný sieťový materiál je presne vystužený pomocou Tailored Fiber Placement. Jedná sa o všité vystuženie pre cielenú podporu v strednej časti chodidla. Tie zaisťujú vysoký komfort už od prvého kroku. Päta zo sieťoviny je teraz navyše orezaná o niečo vyššie a ponúka tak podstatne väčšiu úroveň komfortu.

Medzipodrážka BOOST s torzným systémom Linear Energy Push

Premyslená podrážka BOOST: Poskytuje maximálny komfort a návrat energie pri všetkých vonkajších teplotách. V kombinácii s LITESTRIKE (super ľahká, super pohodlná technológia tlmenia) vzniká oveľa precítenejší pocit behu. Torzný systém Linear Energy Push (LEP) sa navyše pohybuje s chodidlom pre plynulé pristátie a podporu v strede chodidla počas odrazu. Optimalizuje sa tak voľnosť pohybu od zadnej časti chodidla po prednú časť chodidla.

Stretchweb s Continental gumou

Podrážka Stretchweb sa prirodzene ohýba pre energickú jazdu a pneumatika Continental Rubber vám poskytuje vynikajúcu trakciu.

SOLAR a Fitcounter Ferse

Ďalej bol vyvinutý aj Fit Counter na päte adidas SOLARBOOST 3. Táto podpora päty zaručuje voľnosť pohybu Achillovej šľachy a poskytuje lepšie sadnutie. Solar Propulsion Rail (rámová konštrukcia) stabilizuje a vedie nohu. Vďaka tomu je SOLARBOOST 3 dokonalou zmesou neutrálnej a stabilnej topánky.

Primegreen

Primegreen je vlastné označenie adidas pre výrobky vyrobené z recyklovaných materiálov. To znamená, že SOLARBOOST 3 je vyrobený z radu vysoko výkonných recyklovaných materiálov.

 

Nové SOLARBOOST 3 sú dizajnované pre stabilný a responzívny beh. Energetická skúsenosť hovorí jednoznačne: VPRED. 

 

Získaj svoje Solarboost 3