END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz
RunMotion Coach - Vykroč do roku 2022 správnou nohou

RunMotion Coach - Vykroč do roku 2022 správnou nohou

5. 1. 2022 4 min. čítania

RunMotion Coach je popredná trénerská aplikácia vo Francúzsku. Začni 2022 správnym spôsobom. 

Aby sme do nového roku vykročili tou správnou nohou, spoločnosť TOP4RUNNING sa rozhodla spojiť svoje sily s RunMotion Coach a ponúknuť ti individuálny tréning, ktorý ti pomôže dosiahnuť tvoje  športové ciele. 

S TOP4RUNNING získaš 1 mesiac predplatného Premium zadarmo s kódom TOP4RUNNING a tak sa pripojíš ku komunite viac ako 200 000 športovcov.

Vyskúšaj

Čo vlastne je RunMotion Coach?

RunMotion Coach je popredná bezplatná tréningová aplikácia vo Francúzsku, ktorú vytvorili špičkoví tréneri a bežci a ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje tréningový plán a relevantné rady.

Stiahni si aplikáciu

Na mieru šitý a rozvíjajúci sa program odbornej prípravy
Každý bežec má k dispozícii individuálny tréningový plán podľa svojich skúseností, dispozícií a cieľov. Inými slovami: akákoľvek úroveň, akýkoľvek cieľ.

Odkiaľ pochádza ?

RunMotion Coach sa zrodil počas behu Guillauma a Romaina ADAM. Mali čoraz viac priateľov, ktorí chceli využiť tréningové plány na prípravu na svoj prvý trail, na maratón pod 3 hodiny alebo na zlepšenie svojej rýchlosti... Chceli vytvoriť službu dostupnú pre čo najviac ľudí. RunMotion Coach je teraz hlavným hráčom v oblasti digitálneho trénovania vo Francúzsku a expanduje na medzinárodnej úrovni.

Runmotion CoachFotka: Guillaume (vľavo) a Romain (vpravo) ADAM, spoluzakladatelia RunMotion Coach a 2h28 a 2h38 v maratóne.

Pre koho?

RunMotion Coach je vyvinutý pre všetky typy bežcov. Vďaka všestrannosti trénerov tu nájdeš plány pre cestné preteky aj traily.

Cieľ pretekov: finiš alebo časovka
- 5 km
- 10 km
- Polmaratón
- Maratón
- Trate
- Ultratraily (od 80 km do 160 km)

Iné ciele
- Začať behať
- Pravidelne behať
- Schudnúť
- Prestať fajčiť 

Runmotion coach

Aké sú benefity?

Používateľsky priateľské prostredie: Vzťah s digitálnym koučom prostredníctvom automatického zasielania okamžitých správ (chatbot). Je to jediná aplikácia v športe, ktorá to ponúka.

RunMotion Coach má integrovanú športovú psychológiu s možnosťou výberu osobnosti trénera: pozitívna, autoritatívna alebo filozofická.

Výpočet tréningového tempa na základe modelu predpovedania výkonnosti vyvinutého tímom z MIT a CNRS, ktorého členom bol Guillaume ADAM. Tento model je doposiaľ najpresnejší a umožňuje výpočet VMA a vytrvalosti bežca na základe jeho výsledkov v pretekoch.

Jazyky: aplikácia sa vyvíja na medzinárodnej úrovni a teraz je k dispozícii vo francúzštine / angličtine / španielčine.

ZÍSKAJ PRVÝ PRÉMIOVÝ MESIAC ZADARMO S KÓDOM TOP4RUNNING

Vyskúšaj

Runmotion coach 3