END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov Kúp teraz
Asics EvoRide

Asics EvoRide

3. 3. 2020 4 min. čítania

Asics uvádza na trh svoju doteraz najľahšiu a najdostupnejšiu bežeckú obuv EVORIDE ™ s najvyššou návratnosťou energie.

Asics predstavuje svoj najnovší príspevok do ponuky bežeckej obuvi s výbornou návratnosťou energie pod názvom EVORIDE™. S hmotnosťou iba 258 gramov ide o najľahčí a finančne najdostupnejší model, ktorý prichádza rok po uvedení veľmi úspešných modelov METARIDE™ a GLIDERIDE™. 

Technológia GUIDESOLE™

Rovnako ako ďalšia obuv značky ASICS s výbornou návratnosťou energie aj model EVORIDE™ využíva chrakteristickú a inovatívnu technológiu GUIDESOLE™, čo je presná a ergonomicky tvarovaná podošva, ktorá obmedzuje pohyb v kotníku, kde bežci vydávajú najviac energie. 

Asics Evoride

Pružný krok

Nová obuv EVORIDE™ pre neutrálny došlap ponúka vynikajúcu pružnosť v prednej časti, ktorá výrazne uľahčuje pohyb dopredu. Oproti predchádzajúcim dvom modelom nemá tak výrazne tvarovanú podošvu a rozširuje tak výber obuvi pre bežcov s rôznymi štýlmi a potrebami, ktorý by radi využili výhodu technológie GUIDESOLE™. Mäkká podošva z jedného kusu materiálu a vynikajúci kontakt topánky s povrchom sa postarajú o hladký prechod z päty na špičku.Guma Super AHAR™ umiestnená pod pätou potom zvyšuje odolnosť obuvi. 

Nekompromisné pohodlie

Navzdory odľahčenému prevedeniu si nová obuv EVORIDE™ drží vysokú úroveň pohodlia. Medzipodošva FLYTEFOAM ™ Propel sa postará o vynikajúce tlmenie a mäkký responzívny pocit pod chodidlom. Zvršok zo strečovej sieťoviny zvyšuje priedušnosť, prispôsobí sa chodidlu a dokonale vám tak padne.

Asics EvoRide

 

Kenichi Harano, ktorý pre inštitút športových vied ASICS Institute of Sport Science pracuje na pozíciách Executive Officer a Senior General Manager, k tomu hovorí: "Po úspechu modelov METARIDE ™ a GLIDERIDE ™ sme ešte väčšiemu počtu bežcov chceli ponúknuť rovnakú kombináciu efektívne vydanej energie, tlmenia a odolnosti. EVORIDE ™ je najľahší a finančne najdostupnejší model medzi našou obuvou šetriaci vydanú energiu, a preto je dokonalým partnerom pre rýchly tempový tréning aj na beh na dlhé vzdialenosti. Bežcov priamo vyzýva k prekonávaní ich rekordnej rýchlosti a vytrvalosti ako doteraz žiadny iný model. "


Prehľad technologií

Obuv EVORIDE™ využíva nasledujúce patentované technológie: 

  • GUIDESOLE™: Tvarovaná konštrukcia medzipodrážky pomáha minimalizovať pohyb v oblasti členku, kde bežci pri behu vydávajú najviac energie.
  • FLYTEFOAM™ PROPEL: Odľahčená pena v medzipodošve je ľahká a responzívne a príjemne tlmí dopad.
  • ZVRŠOK ZO SIEŤOVINY: Strečová sieťovina sa roztiahne do všetkých strán a prispôsobí sa tvaru chodidla, aby vám skvele padla.
  • PRECHOD Z PÄTY NA ŠPIČKU: Pružnejšia predná časť obuvi napomáha lepšiemu prechodu z chodidla na prsty.
  • KONTAKT S POVRCHOM: Hladší prechod od dopadu chodidla po odraz od špičky.
  • ĽAHKÁ GUMA AHAR™ SPONGE: Guma v podošve znižuje opotrebenie a zlepšuje tlmenie
  • GUMA SUPER AHAR™ NA PÄTE: Využitie odolnejšej gumy ASICS v namáhaných miestach predlžuje životnosť obuvi.

Byť členom Top4Running Club sa oplatí

S nami budeš vždy rýchlejší. Pridaj sa do nášho vernostného programu a čerpaj veľa skvelých výhod.

Pridaj sa do klubu

METASPEED SKY+
asics
Udržateľnosť
GEL-NIMBUS 25
asics
Udržateľnosť
GEL-KINSEI BLAST W
asics
Udržateľnosť
METASPEED SKY W
asics
GEL-KAYANO 29
asics
Udržateľnosť
GEL-NIMBUS 24
asics
Udržateľnosť
NOVABLAST 2
asics
METASPEED SKY+
asics
Udržateľnosť
GEL-KAYANO 29
asics
Udržateľnosť
MAGIC SPEED 2
asics
Udržateľnosť
NOOSA TRI 14
asics
METASPEED SKY W
asics
Predchádzajúce
Ďalšie