END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov -- days --:--:-- Kúp teraz
Česko-slovenský bežecký súboj

Česko-slovenský bežecký súboj

4. 5. 2020 3 min. čítania

Vltava Run spolu so slovenským tímom Danube Runners pripravili pre všetkých bežcov priateľský Česko-slovenský bežecký súboj, ktorý odštartuje v piatok 8/5/2020.

V tomto priateláku bude treba všetkých bežcov, ktorí chcú obhajovať české alebo slovenské farby. Každý kilometer, bez ohľadu na tempo, bude v tomto súboji dôležitý. Hlavné bude srdce!

Pravidlá budú jednoduché. Štart súboja, a teda aj možnosť vybehnúť z akéhokoľvek miesta našich dvoch krajín, začne s úderom 4. hodiny 59. minúty rannej, kedy na najvýchodnejšom cípe Slovenska vykukne prvý slnečný lúč. Naopak celá táto výzva skončí o 20. hodine 42. minúte, keď slnko zapadne v najzápadnejšom kúte Českej republiky. Medzitým bude iba na bežcoch, koľko kilometrov, bez ohľadu na tempo, dokážu pre svoju krajinu zabehnúť.

Všetky kilometre budú bežci zapisovať na stránke www.battlerun.eu, kde nájdu aj ďalšie informácie. My budeme celý deň tento Česko-slovenský súboj sledovať nielen podľa hashtags, ktoré sme pre túto príležitosť vytvorili (# bezeckysouboj / bezeckysuboj; # zacesko / zaslovensko), ale práve aj v rámci nabehaných kilometrov a budeme celý deň všetkých bežcov podporovať , rovnako ako to robíme na Vltava Run. Samotné výsledky vyhlásime až večer po skončení súboju.

V tomto súboji nejde v prvom rade o ceny, ale o to spojiť bežeckú komunitu oboch krajín a ukázať, že bežecké srdce nič nezastaví. Napriek tomu môžeš vyhrať 3x voucher na 70€ na Top4Running na kolekciu Nike Trail.

Budeme teda za Vltava Run aj Danube Runners veľmi radi, ak nám pomôžete tento súboj zdieľať a skúsite tak zapojiť čo najväčšie množstvo česko-slovenských bežcov.

Takže za aký tím budete 8/5/2020 behať? #zacesko alebo #zaslovensko?

Byť členom Top4Running Club sa oplatí

S nami budeš vždy rýchlejší. Pridaj sa do nášho vernostného programu a čerpaj veľa skvelých výhod.

Pridaj sa do klubu

Cloudultra
onrunning
Udržateľnosť
S/LAB PULSAR
s-lab
Nové
S/LAB SENSE 8
s-lab
INOV-8 TRAILFLY ULTRA MAX G 300 M
inov-8
Cloudventure Waterproof 2
onrunning
Udržateľnosť
X-TALON G 235 M
inov-8
Silva Scout 3 Display 4x5
silva
S/LAB X ALPINE MODULAR
s-lab
Cloudrock Waterproof
onrunning
Cloudrock Waterproof
onrunning
Cloudrock Waterproof
onrunning
Jackal II BOA
la-sportiva
Nové
Predchádzajúce
Ďalšie