END OF SEASON SALE! Vyber si zo 5200+ zľavnených produktov Kúp teraz
Saucony Triumph 17

Saucony Triumph 17

14. 5. 2020 4 min. čítania

Saucony Triumph 17 víťazom kategórie Editor 's Choice v sprievodcovi bežeckou obuvou pre jar 2020 časopisu Runner' s World

Spoločnosť Saucony, ktorá vyrába bežecké a lifestylové vybavenie a tým podporuje ľudského ducha na každom kroku po celom svete, s nadšením oznamuje, že jej obuv Triumph 17, ktorá využíva tlmenie PWRRUN + ™, zvíťazila v kategórii Editor 's Choice v sprievodcovi bežeckou obuvou pre jar 2020 časopisu Runner' s World. Nová generácia tlmenia medzipodošvy PWRRUN + spoločnosti Saucony je o 28% ľahší ako predchádzajúci prvotriednej kontroly tejto značky, a je tak pružnejší, výkonnejší i responzivnější.

Saucony Triumph 17Amanda Furrer vo svojej recenzii pre Runner 's World píše: "Bežci boli nadšení z toho, ako luxusne sa v modeli Triumph 17 cítili. Obuv samozrejme nemožno posudzovať len podľa pocitu pohodlia. Najskôr som si hovorila, či ma tak mäkká topánka vôbec pri rannom behu prinúti pridať na rýchlosti. Postupne som si však na beh obúvala TRIUMPH čím ďalej častejšie, behávala som v maratónovom tempe a na ich tlmenie a odraz som si doslova navykla. Zdrojom tohto hnacieho motora je nová medzipodrážka PWRRUN +. Podľa spoločnosti Saucony je táto nová pena o 28% ľahšia a navyše odolnejšia než jej predchodca. Pri behu je obuv pružnejšia aj flexibilnejšia. Mám na testovanie aj iné modely, ale táto obuv je môj nový miláčik na tohtoročnú sezónu tréningu na maratón. "

„Pre celý tým spoločnosti Saucony je zisk tejto ceny od časopisu Runner 's World a uznanie zo strany bežcov po celom svete veľká pocta, "hovorí Shawn Hoy, viceprezident spoločnosti pre globálne produkty. "Naším cieľom je prinášať bežcom absolútne zásadné vybavenie, ktoré zlepší ich výkon, a to vo výraznom štýle spoločnosti Saucony. Bežci, ktorí chcú to najlepšie ochranné tlmenie, ktoré je zároveň ľahučké a pružné, budú z dokonale responzívnej a výkonnej obuvi Triumph úplne nadšení. Nemôžeme sa dočkať, až v nej po celom svete začnú prehĺtať prvé kilometre. V obuvi Triumph budú bežci jednoznačne triumfovať. "

Saucony Triumph 17


O obuvi Triumph 17

Vďaka najnovšej generácii technológie nepretržitého tlmenie PWRRUN + bežci ocenia pohodlie a výkon, ktoré im úplne nová obuv Triumph 17 prináša.

  • Nové tlmenie medzipodrážky PWRRUN + je flexibilnejšie, odolnejšie a lepšie pruží;
  • PWWRUN + je o 28% ľahší ako predchádzajúca pena spoločnosti Saucony (video tu).
  • Vložka FORMFIT ™ 360 ° chodidlo dokonale objíme a postará sa o jeho pohodlie zo všetkých strán.
  • Vylepšená päta a špička, vrátane novej geometrie, zlepšujú rýchlosť pohybu vpred.
  • Prvotriedne spracované miesta, ktoré sú v bezprostrednom kontakte s nohou, ako luxusná pena na pätnom golieri a podšívka jazyka.
  • Podrážka TRIFLEX ™ je odolnejšia a urýchľuje prechod z päty na špičku.
  • Zvršok zo sieťoviny so 3D tlačou je flexibilný a prináša oporu tam, kde je to potrebné.

Byť členom Top4Running Club sa oplatí

S nami budeš vždy rýchlejší. Pridaj sa do nášho vernostného programu a čerpaj veľa skvelých výhod.

Pridaj sa do klubu

Endorphin Pro 2 W
saucony
Endorphin Elite
saucony
14. 2.
Endorphin Elite
saucony
14. 2.
Endorphin Pro 3
saucony
Udržateľnosť
Endorphin Pro 3
saucony
Udržateľnosť
Endorphin Pro 3
saucony
Udržateľnosť
Endorphin Pro 3
saucony
Nové
Endorphin Pro 3
saucony
Udržateľnosť
Endorphin Pro 3
saucony
Udržateľnosť
ENDORPHIN EDGE
saucony
Udržateľnosť
ENDORPHIN EDGE
saucony
Nové
ENDORPHIN CHEETAH
saucony
Nové
Predchádzajúce
Ďalšie